Darbs Vācijā kravas auto vadītājiem Zwickau

Darbs Vācijā – vakances un darbs autovadītājiem

Vācu transporta kompānija aicina darbā 2 kravas auto vadītājus/-as pilsētā Zwickau.

Darba apraksts:
– Braukšana ar puspiekabi (tents) pa Vācijas teritoriju;
– Maršruti no 200-500 km dienā;
– Dienā vidēji 3 iekraušanas un 3 izkraušanas punkti;
– Dažādas kravas: dzelzs, paletes u.c.

Prasības kandidātiem:
– CE kat. autovadītāja apliecība;
– Vismaz 2 gadu pieredze kā kravas auto vadītājam/-ai;
– Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
– Pieredze darbā ar paletēm un palešu precēm.
– Vācu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:
– Samaksa: 95 eiro (neto) par braukšanas dienu, jeb 2090 eiro (neto) sākot ar 3. mēnesi.
Pirmās 2 nedēļas 75 eiro par braukšanas dienu (neto)-ievads darbā.
Sākot ar 3. nedēļu 90 eiro par braukšanas dienu (neto).
– Līgumu uz termiņu no 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
– Pirmās 2 nedēļas ir apmācību laiks.

Pieteikties darbam Vācijā:
Tālrunis: 67803351
E-pasts: jana.vitola@cef.lv

Kā tikt uz Vāciju:
Ja dodaties prom, te pērciet lētākos lidojumus uz Vāciju.

DarbsĀrzemēs.lv brīdina:
Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs.
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā.
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.