Darbs Vācijā C kategorijas autovadītājam

Darbs Vācijā – vakances un darbs autovadītājiem

Vācu uzņēmums aicina darbā C kategorijas autovadītāju pie Karlsruhes.

Darba apraksts:
– Maršruti pa Vāciju, 200 km rādiusā no Baiersbronn;
– Automašīnas: Mercedes, IVECO līdz 12t un Mercedes Sprinter 3.5t;
– 40h nedēļā, rīta un vakara maiņās;
– Tiek apkalpoti veļas mazgātavas klienti: tās var būt 3-5 lielas piegādes vai 20-30 nelielas piegādes;
– Uzsākot darbu darbinieks tiek apmācīts.

Prasības kandidātiem:
– C. kat. autovadītāja apliecība ar 95. kodu;
– Vadītāja karte (čips);
– Vismaz 1 gada darba pieredze kravas automobīļa vadītāja amatā;
– Vācu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:
– Samaksa: 9 EUR (neto) stundā, pirmajā mēnesī 8,5 EUR (neto) stundā;
– Līgums uz 6 mēnešiem (ar iespēju pagarināt);
– Piemeklēta dzīvesvieta.

Pieteikties darbam Vācijā:
Tālrunis: 67803351
E-pasts: jana.vitola@cef.lv

Kā tikt uz Vāciju:
Ja dodaties prom, te pērciet lētākos lidojumus uz Vāciju.

DarbsĀrzemēs.lv brīdina:
Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs.
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā.
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.