Darbs Grieķijā: sludinājumi – darba piedāvājumi

Kā ievietot sludinājumu sadaļā “Piedāvājam darbu Grieķijā”:

Brīvo darba vakanču ievietošana tagad ir bezmaksas!

Lai pievienotu savas firmas vakanci, aizpildiet zemāk sludinājuma formu.

Sludinājums tiks publicēts pēc tam, kad to pārbaudīs administrators.

[contact-form 3 “Vakances”]

Lasi vēl: darba piedāvājumi ārzemēs, visi darba sludinājumi, vakances e-pastā.

6 Comments

  1. 29565257

    HEY !!!HEY!!!PASTEIDZIES!!!!
    Uzņemšana 2010 vasaras sezonai(no aprīļa)
    Pirmā intervija ar darba devējiem janvārī!!!!Iepriekš piereģistrējoties mūsu ofisā!!!

    Jau kuro gadu mūsu kompānija veiksmīgi piedāvā mūsu studentiem praksi Grieķijā.Par praksi ir bijušas ļoti daudz labas autsauksmes,tāpēc arī šo gad esam nolēmuši piedāvāt šo iespēju.
    No š.g. jauniešiem ir iespēja braukt strādāt uz Grieķiju cauru gadu no 3-12 mēnešiem
    Vieta:Grieķijas salu viesnīcas
    Minimālais uzturēšanās laiks-3 mēneši
    Vecums: 18-35 gadi
    Minimālas angļu valodas zināšanas
    Piedāvātās vakances: viesnīcu apkalpojošais personāls
    Darba stundas 8-10 h dienā 5-6 dienas nedēļā
    Stipendija: sākot no 400 EU+dzeramnauda+virsstundas
    Dzīvošana un ēdināšana : apmaksāta
    Ceļa nauda:atkarībā no uzturēšanās ilguma- līdz 3 mēnešiem apmaksā biļetes 250 EU vērtība
    Ceļa nauda: atkarībā no uzturēšanās ilguma-no 4 mēn.-12 mēnešiem apmaksā biļetes 350 EU vērtībā
    Pierādot savas prasmes ir iespējamas izaugsmes iespējas Grieķijas viesnīcās
    Pēc prakses iziešanas studenti saņem sertifikātu
    Lai uzsāktu praksi,nepieciešams ir aizpildīt cv anketu uz izvēlēto amatu Barona ielā 19,Global Work & Travel,noslēgt līgumu un gaidīt apstiprinājumu no Grieķijas viesnīcu personāla speciālistiem,uzreiz pēc apstiprinajuma jaunietis ir gatavs doties pretī jaunajam piedzīvojumam.
    Programmas maksa ir 250 Ls(no tiem 35 Ls ir pirmā iemaksa līguma slēgšanas brīdī)
    Visas atsauksmes un pārējo informāciju ir iespējams iegūt atnākot uz konsultāciju uz Barona 19.

    Būsiet laipni gaidīti!!!

  2. 29565257

    Stažēšanās Grieķijā!Lic.nr.6/2010
    Steidzīgi nepieciešami viesmīļi, bārmeņi 30.05.2010-30.10.2010 Forum Hotels viesnīcās Grieķijā:

    Stipendija: 600 eu+dzeramnaudas+ virsstundas
    Dzīvošana un Ēdināšana bezmaksas
    Kompensācija par transporta izdevumiem 350 eu
    Nepieciešamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī

    Programmas maksa:250 Ls
    Nepieciešamie dokumenti:
    Aizpildīta pieteikuma anketa
    Pases Kopija
    Foto 3×4
    Foto 9×13
    EVAK
    izziņa no policijas

    piesakieties caur e-meilu vai zvaniet uz tel.
    Vieta: Rīga, Centrs
    Autors: Liene Grinberga
    Telefons: +37129565257

  3. 29655730

    Греция!
    Работа! С апрель. Официантка в кафе.
    Возраст от 19-30.
    Города: Samos, Lechaina, Vonitsa, Palairo,
    Amphiloxia, Leukada, Crete .
    800-900 EUR/месяц + проживание + питание.
    Работа легальная 8-10 рабочих часов в день.1 выходной в неделю
    Английский.
    Дополнительную информацию можно получить по адресу Matīsa 79/3 -3 эт.
    tel.67273030 mob.29655730 m-studio@inbox.lv

    Grieķija!
    Darbs!Kopš aprīļa. Viesmīle kafejnīcā.
    Vecums 19-30.
    Pilsēta: Samos, Lechaina, Vonitsa, Palairo,
    Amphiloxia, Leukada, Krēta.
    800-900 EUR / mēnesī + apmešanās.
    Darbs legāls 8-10 darba stundas diena.1 brīvdienas nedēļā
    Angļu valodas zināšanas
    Papildus informāciju var iegūt pēc adreses Matīsa 79/3 3 st.

  4. 29655730

    Darbs ārzemēs.
    Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu apmeklējiet Matīsa 79 / 3 -3 st.
    tele. 67273030 mobils. 29655730

  5. +37127153661

    Meklē sapņu darbu zem saules? Vēlies ceļot un līdz ar to nopelnīt?
    Pievienojies mums – RAMUNIVERSAL.
    Mēs esam līderi Grieķīja un Kiprā, kur piedāvājam strādāt 4 un 5 zvaigžņu kūrortos.
    Izauksmes iespējas, apmaksāta dzīvošana un labs atalgojums garantēts !
    Piedāvājam darbu:

    Animatoriem
    Bērnu uzraugiem
    Dejotājiem
    Heogrāfiem
    Aerobikas instruktoriem
    Viesnīcas administratoriem
    Viesmīļim
    Istabenēm
    Virtuves strādniekiem un daudzām citām profesijām

    Gaidīsim jūsu CV uz norādīto e-pasta adresi.

    Mob. T. 27153661
    e-mail: jenifervoodoo@yahoo.com

  6. 22345140

    Uz sezonas laiku līdz novembra beigām.

    Piedāvātais amats:
    VIESMĪLIS /-E RESTORĀNAM GRIEĶIJĀ, RODAS SALĀ

    Darba pienākumi:
    Pasūtījumu pieņemšana, klientu apkalpošana.

    Prasības:
    Darba pieredze viesmīļa amatā vismaz gads.
    Labas angļu valodu zināšanas.

    Darba devējs piedāvā:
    Alga mēnesī: 750.00 EUR plus dzeramnauda.
    Darba līgums, sociālās garantijas.
    Veselības apdrošināšana
    Apmaksāti apartamenti (līdz 2 cilv.).

    Lai pieteiktos, CV un foto ar norādi “Viesmīlis/-e” lūdzam sūtīt uz sergey@thebusinessconnection.eu. NB. Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Konfidencialitāti garantējam.

Atbildēt