Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Holandē, Norvēģijā, Zviedrijā, un Vācijā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

8 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, darbs viesnīcās:
Viesnīcu un atpūtas parku ķēdei QHotels, sakarā ar jaunas viesnīcas atvēršanu vajadzīgi darbinieki apkalpojošajā sfērā. Mūsu jaunā viesnīca tiks atvērta 29.Jūnijā Reading pilsētā ( Lielbritānija ). Viesnīcā ir 57 istabas no tām 4 luksusa.Mēs esam ieguvuši 4 zvaigžņu viesnīcas statusu. Meklējam cilvēkus apkalpojošajā sfērā : Bārmeņus/es,viesmīļus/es,visu kvalifikāciju pavārus,cilvēkus uzņemšanā,kā arī istabenes.
MĒS PIEDĀVĀJAM: Stabilu un konkurēt spējīgu atalgojumu no 5.95 – 12.10 GBP/Stundā ( atkarībā no ieņemamā amata), Nodrošinam ar dzīvošanu 35 GBP/nedēļā. Apmaksātu atvaļinājumu 21 dienu gadā. Līgumu 4 -12 mēneši. Atlaižu kartes mūsu viesnīcās.
PRASĪBAS KANDIDĀTIEM: Minimāla pieredze bāru,restorānu vai viesnīcu jomā. Labas Angļu valodas zināšanas. (Izņemot istabenes ). Velmi strādāt un smaidu jūsu sejās.
Lai iegūtu vairāk informācijas,kontaktējieties ar mūsu uzticamo partneri Latvijā pa zemāk norādītajiem kontaktiem: e-pasts: kasparsoffice@gmail.com Tel. : 26047596

Vakances Anglijā, Greater London, darbs fasētājiem:
Darba piedāvājums ir netālu no Londonas. Šī persona uzsāks darbu kā fasētājs £6.20 stundā. Iegūstot pieredzi £9,50 stundā, 55 stundas nedēļā. Līgums – pastāvīgs, angļu valoda nav noteicošais, bet jābūt 1 gada pieredzei šaja jomā. Varam palīdzēt ar dzīvesvietu. Īres maksa £ 50 / 80 nedēļā (mēs centīsimies, atrastu lētāko jums). Papildu informācija: Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu kārtošanu un banku kontu atvēršanu.
Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu sīkāku informāciju, varat iegūt sazinoties ar mūsu personāla nodaļu ASAP Recruitment (SW) Ltd par tāruni 01278 422 600 vai nosūtiet savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, Surrey, darbs aprūpē:
Meklējam aprūpes drabiniekus, iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Kandidātam jābūt autovadītāja apliecība. Darba samaksa £6,00 stundā + benzīns, ja pašu auto £ 7,50 stundā, 40/50 stundas nedēļā. Darba vieta ir klientu privātmājās. Angļu v. – sarunvalodas līmenī.
Ja Jums ir interese par šo darba vakanci, lūdzu sazināties ar mūsu personāla nodaļu ASAP Recruitment (SW) Ltd par Tel.01278 422600 vai nosūtiet savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, Cambridgeshire, darbs noliktavā:
Noliktavas darbiniekus. Darba samaksa £ 5,80 stundā (iesākot), algu izmaksā katru nedēļu, plus prēmijas.
Darba līgums uz 6 mēnešiem un ilgāk. Angļu valoda nav svarīga. Mēs varam palīdzēt atrast dzīvesvietu. Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu kārtošanu un banku kontu atvēršanu.
Ja Jums ir interese par šo darba piedāvājumu varat sazināties ar mūsu personāla nodaļu ASAP Recruitment (SW) Ltd par tāl.01278 422600 vai nosūtīt savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, Leicestershire, darbs šuvējām:
Meklējam šuvējas! Mēs meklējam pieredzējušu personu, kas prot šūt ar Styr šujmašīnu. Jāprot strādāt stresa apstākļos. Darba samaksa £6,00. Pa darba iekārtošanu mēs neņemam samksu!
Ja Jums ir interese par šo vakanci lūdzu zvaniet un pieprasiet sīkāku informāciju ASAP Recruitment (SW) Ltd pa Tel. 01278 4226000 vai nosūtiett savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, Devon, darbs šuvējam:
Meklējam vīrieti – šuvēju. Jāapšuj gultas matrači. Alga:£6,50 stundā un 40 stundas nedēļā. Angļu valoda nav noteicošais. Mēs varam palīdzēt ar dzīves vietas atrašanu. Parasti īres likmes ir no £50 / 80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko jums). Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un banku kontu atvēršanu. Mēs par darba iekartošanu naudu neņemam.
Ja Jums ir interese par šo vakancci prasiett sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa 01278422600 vai sūtiet savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, Tyne and Wear, darbs atslēdzniekiem:
Meklējam atslēdzniekus / virpotājus. Darba alga £9,78 stundā, 40 stundas nedēļā. Jāprot strādāt ar pasūtītāja rasējumiem, skicēm, mutiskas instrukcijas ar minimālu uzraudzību. Angļu valoda sarunvalodas līmenī.Mēs varam palīdzēt ar dzīvesvietas atrašanu. Parasti īres likmes ir no £50 / 80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko jums). Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un banku kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakancci prasiett sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa 01278422600 vai sūtiett savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, Grantham, Lincolnshire, darbs šuvējam:
Piedavaju darbu Anglija Auklitem! Manai meitinai ir 1gadins, dzivosana uz vietas. Atrodamies Lincolnshires rajonaa, pilsetaa Grantham. Darbins patstavigs un uz ilgu laiku.
Ja ir interese lugums zvanit pa nr 07570774638 talkmobile, vai ari rakstit uz profilu Draugos Zaiga Ore, par samaksam vienosimies.

2 vakances Holandē (Nīderlandē):

Vakance Nīderlandē, darbs viesnīcās:
Piedava darbu Holande, Amsterdama. Numurinu uzkopsana viesnicas, hostelos. Darba stundas menesi apmeram 160, samaksa BRUTO: 23 gadi un vairāk -1.424, 22 gadi -1.210, 21 gads -1.032, 20 gadi -876,00, 19 gadi -747,00, 18 gadi -648,10. Dzivesvietu nodrosina darba devejs. Dzivosana dzivoklos, ire apmeram 250-300 eur.
CV un motivacijas vestules sutit uz epastu netherland2@inbox.lv, velams anglu valoda.

Vakance Nīderlandē, darbs būvniecībā:
Bikkel United ir kompānija, kas nodrošina darbu cilvēkiem, kas ātri apgūst jaunas lietas, tehniskajam personālam un meistariem no Latvijas. Mūsu komanda ir uzticama, augsti kvalificēta, motivējoša un turklāt tekoši runā angļu vai vācu valodā. Šobrīd Bikkel United ir vairāk kā simts darbinieku no Latvijas, kas strādā dažādos uzņēmumos visā Holandē. Šobrīd mums ir nepieciešami:
KRĀSOTĀJI, METINĀTĀJI UN NAMDARI
Prasības darbiniekiem: Krāsotājiem un namdariem ir nepieciešama atbilstoša izglītība un darba pieredze, svarīgi, lai krāsotāji un namdari var strādāt patstāvīgi. Metinātājiem jābūt pieredzei darbā ar MMA/MIG/MAG/TIG. Mēs piedāvājam metināšanas darbus celtniecībā, kuģniecībā, darbā ar cauruļvadiem utt. Ir nepieciešama pieredze metināšanā. Aizvien vairāk tiek pieprasīts EN-287-1 sertifikāts. Angļu vai vācu valodas zināšanas (runāt, saprast) ir obligāta prasība. Priekšroka tiek dota darbiniekiem, kam ir autovadītāja apliecība, jo darbs var būs dažādās Holandes pilsētās.
Ko mēs piedāvājam? Mēs piedāvājam pilna laika darbu, kas ir vidēji 40 stundas nedēļā. Dzīvesvietu nodrošina darba devējs Bikkel United, uzņēmums arī apmaksā ar dzīvošanu saistītos komunālos maksājumus. Dzīvo mājās, vienā istabā dzīvo ne vairāk kā divi cilvēki.
Vairāk informācijas mūsu mājaslapā: www.bikkel.nl vai arī sazinieties ar Manon Robaard (uzņēmuma Bikkel United personāldaļa). E-pasts: manon@bikkelunited.nl Telefona numurs: +31528229257

2 vakances Norvēģijā:

Vakance Norvēģijā, darbs būvniecībā:
Ищу напарника в Норвегию. Опытный плотник-строитель широкого профиля ищет равноправного напарника имеющего опыт работы за границей, знающего язык для совместной поездки на работу в Норвегию. Имею реальные предложения долгосрочной работы с нескольких крупных Норвежских компаний. Предпочтение имеющим опыт работы в Норвегии.
Kontakti pa telefonu: 26921375

Vakances Norvēģijā, Zviedrijā, darbs ar nekustamo īpašumu:
Vajadzīgi galdnieki, būvnieki krāsotāji, namdari u.t.t. darbam Norvēģijā, Zviedrijā ar labu atalgojumu, Prasības: iepriekšēja darba pieredze vai atbilstoša izglītība. Potenciālajiem strādniekiem ir nepieciešamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Vecums 18-25 Info angļu valodā.
CV angļu valodā. Kontaktinformācija: E-pasts: nordic_con@yahoo.com

2 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs santehniķiem, elektriķiem:
Vajadzīgi santehniķi ,elektriķi darbam vācijā. Darba vieta ir dzīvokļi, daudzstāvu mājās. Samaksa ir 7 euro stundā uz rokas. Alga katru nedēļu. Dzivošanas izmaksas aptuveni 150-200 euro mēnesī. Nepieciešami savi instrumenti (skrūvgrieži,plaķenes utt) visa lielā tehnika tiks dota (urbji,flekši utt). Izbraukšnai nepieciešami apm 60ls autobusa biļetei un nauda ēšanai uz nedēļu.
Sīkāka informācija zvanot uz: 29878615

Vakance Vācijā, darbs projektu vadītājiem:
PROJEKTLEITER/IN – SAP-HR ODER SAP-FI/CO
AUFGABENBESCHREIBUNG: Leitung von SAP-Projekten im Bereich Personalwirtschaft (SAP ERP HCM und Gehaltsabrechnung) oder im Bereich Finanzen, Einkauf/Verkauf; Bedarfsanalyse, Festlegung der Ziele und Mittel; Erstellen von Pflichtenheften; Analyse und Evaluierung der organisatorischen, juristischen und operationellen Risiken sowie des ROI; Analyse der funktionellen Pflichtenhefte und deren Umsetzung in technische Lösungen; Organisation der erforderlichen personellen und technischen Mittel (Teams aus ARTE-Mitarbeitern und Dienstleistern); Projektüberwachung und Sicherstellung der Einhaltung des vom Leiter der EDV-Abteilung festgelegten Qualitäts-, Kosten- und Zeitrahmens; Festlegung der Abnahmeverfahren und Durchführung der Abnahmen; Erstellen von Projektbilanzen; Verfassen von Dokumentationen; Sicherstellung der Anwenderschulungen und des Change-Managements; Gewährleistung eines Betriebs- und Wartungssupports auf Expertenniveau; Mitwirkung an der Vorbereitung von Ausschreibungen in Zusammenarbeit mit dem betreffenden Unternehmensbereich.
ANFORDERUNGSPROFIL: Abgeschlossenes Hochschulstudium in Informatik; 5 Jahre Berufserfahrung im Projektmanagement im SAP-HR-Umfeld (Erfahrung mit der deutschen und/oder französischen Lohnabrechnung) oder im SAP-FI-Umfeld; Erfahrung in der Projektleitung und/oder Leitung von Projektteams; Fähigkeit, in ABAP zu programmieren und/oder ABAP-Entwicklungen zu ändern; Sehr gute Französisch- und Deutschkenntnisse in Wort und Schrift; Beherrschung der englischen Fachsprache erwünscht; Analytisches Denkvermögen; Initiativgeist und Fähigkeit zum selbständigen Arbeiten; Anpassungsfähigkeit und Flexibilität; Kommunikationsfähigkeit.
Call: 004-382-0894-014

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.