7 jaunas vakances ārzemēs

Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Holandē, Beļģijā, un Īrijā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

2 vakances Īrijā:

Vakances Īrijā, Belfāstā, darbs lauksaimniecībā:
Darbs ir lielā lauksaimniecības fermā. Ir kur dzīvot, ļoti jauka māja! Daudz lauku darbu. Meklējam cilvēku ar labu pieredzi šajā jomā. Darba samaksa £6 paundi stundā, 40 stundas nedēļā. Angļu valoda nav noteicošais. Mēs varam palīdzēt ar dzīvesvietas atrašanu. Parasti īres likmes ir no £50 / 80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko jums). Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un bankas kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakanci prasiett sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa01278422600 vai sūtiett savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakance Īrijā, Dublinā, darbs auklītei:
Meklējam auklīti 1. g.v. meitenītei Dublinā 3 dienas nedēļā.
Kontakti par vakanci: ilonas_g@i.ua

4 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, darbs šuvējām:
Greater Manchester, UK. Meklējam šuvējas, kam ir laba pieredze šūt ar Flatbed šūjmašīnām un ir pieredze āra apģērbju šūšanā. Angļu valoda nav noteicošais.Mēs varam palīdzēt ar dzīvesvietas atrašanu.Parasti īres likmes ir no £50/ 80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko jums).Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un bankas kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakanci prasiett sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa 01278422600 vai sūtiett savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, darbs fermās un fabrikās:
Ir brivas 15 vietas cilvekiem, kuri velas uzsakt darbu Lielbritanija. Tiek piedavatas vietas senu ferma, gan ari galas parstrades fabrika, ka ari kimijas razshoshanas uznemumu. Visos darbos ir minimala stundas likme 5.93. Ka ari mes nodroshinam ar dzīvesvietam. Nekadas priekshapmaksas par darba iekartoshanunetiek nemtas. Tikaj par dzivesvietu ir jamaksa. Palidzam atvert bankas kontus, ka ari nokartot visas formalitates, darba uzsakshanai. Darbs, ir oficials, ar darba ligumu, un algas izmaksu tieshi bankas konta. Cilveki ir nepiecieshami nekavejoties.
Pieteikties tiesham stradat gribetajus, sutiet pieteikumus uz jpriekulis@gmail.com

Vakances Anglijā, darbs dažādās vakancēs:
Darbs Anglijaa, netaalu no Sheffieldas, kaa arii pie Manchesteras, 6.50-7.50 stundaa, prechu sainjoshanaa, kaa arii galjas ruupniicaa, steidzami vajadziigi cilveeki ar minimaalaam anglju valodas zinaashanaam.
Par vakanci rakstiet vai zvaniet uz 07879766030 no lv: 00447879766030 , zvaniet vai rakstiet, ja izsleegts rakstiet sms.

Vakances Anglijā, darbs dažādās vakancēs:
Labdien, parstavu vienu no lielakajam Lielbritanijas shampinjonu audzeshanas kompanijam. Pashlaik kompanija mekle aktivi darbiniekus, razas novakshanai. Nav nekads sezonals darbs, kas atkarigs no laikaapstakliem. Nedela tiek nodroshinatas 40 stundas. 5.93 stunda, ligums ar kompaniju, tieshais, bez agenturas starpniecibas. Ir vajadzigi pikeri 25 darbinieki – razas novaceji. Anglu valoda nav nepiecieshama, pieteikties steidzami, jo ir nepiecieshami nekavejoties. Ar dzivesvietam nodroshinam.
Samaksa par iekartoshanu nekadas netiek nemtas. ar dzivesvietam nodroshinam.
Pieteikties tiesham kuri velas stradat, pieteikumus sutiet uz e-pastu recruitment.mushromfarm@gmail.com

1 vakance Holandē un Beļģijā:

Vakances Holandē (Nīderlandē) un Beļģijā, darbs pārstāvim:
Latvijas uzņēmums meklē cilvēku Nīderlandē un Beļģijā, kurš būtu spējīgs piesaistīts jaunus klientus, iegūt pasūtījumus, pārdot preces mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumiem,
sniegt iespējamiem pircējiem vispārējo un speciālo informāciju par preci.
Darbs saistīts ar bērnu preču izplatīšanu. Vairāk par uzņēmumu: www.inovativaspreces.com
Lūdzu sūtīt savu CV līdz 2011.gada 7.augustam uz epastu: info@inovativaspreces.com

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.