Darbs Vācijā jumiķiem un palīgstrādniekiem

Vakances Vācijā uz jumtiem

Namdara un Jumiķu uzņēmums kurš atrodas Rheinland Pfalz pilsētā Bad Kreuznach (Vācijā, 80 km attālumā no Frankfurt am Main lidostas) meklē palīgus un jumta būves speciālistus, kas vēlas pievienoties komandai. Tiek meklēti arī cilvēki, kam ir jebkādas iemaņas amatniecībā piem galdniecībā, būvgaldniecībā, namdarīšanā un vēlēšanās apgūt arodu un strādāt. Vismaz vēlēšanās apgūt vācu valodu ar laiku sarunvalodas līmenī.

Mūsu komandas pārsvarā sastāv no četriem – motivētiem kolēģiem. Šobrīd tiek veidota jauna komanda. Papildus izglītība ka arī iespeja vadīt šāda veida komandu ar firmas atbalstu ir ikvienam kurš ir gatavs uzņemties vairāk atbildību.

Uzņēmums darbojas visu cauru gadu, ziemā firma netiek slēgta kā to dara citi uzņēmumi. Atvaļinājums tiek piedāvāts individuāli pēc prasībām ja vēlas ģimeni apmeklēt biežāk. Būvobjektu rādius reti kad pārsniedz 100 km attālumu.

Galvenais firmas darbības virziens ir: Jumta koka konstrukcijas, jumta krēslus un citus namdaru darbus. Mēs praktiski esam uz šo specializējusies Tāpat nodarbojamies ar sastatņu būvēšanu. Jumtu seguma nomaiņa – māla/betona dakstiņi, metāls, bitumens, dabīgais akmens (šīferis), noteksistēmu izbūve, jumta logu iebūvēšana, jumtu siltināšana (ar cieto putu pakojumu virs spārēm), plakano jumtu siltināšana un bitumena materiālu ieklāšana, elementu apdare ar šķidro plastmasu, skārdnieka un visus ar jumtiem saistītos citus darbus.

Firmā tiek lietota un regulāri papildināta visa jaunākā tehnika un darba rīki, kā arī krāni, pacēlāji un lifti, lai maksimāli atvieglotu darba procesu. Visi izvēlētie materiāli un darba rīki vienmēr ir tikai augstākās kvalitātes. Arī darbinieku drošība tiek turēta līmenī.

No darbinieka tiek pieprasīta precizitāte, atbildīga un adekvāta uzdevumu izpilde, spēja plānot laiku un patstāvīgi organizēt jumtu būves darbus.

Darba laiks 07:00-16:30 un piektdienās saīsināta diena 07:00-13:30. Tiek meklēti darbinieki ilgam laikam, nevis dažu objektu izpildei.

Lūdzu pieteikumus rakstīt sekojoši:
-Vārdu Uzvārdu,
-Telefona numuru,
-Īsu aprakstu kāda ir izglītība,
-Īsu aprakstu darba pieredze,
-valodu zināšanā.

Darba alga Vācijā:
Alga sakot no 14€ stundā atbilstoši arodbiedrības tarifam un darba ņēmēja prasmēm un kvalitātēm, kuras tiek izvērtētas pārbaudes laikā.

Dzīvošana Vācijā strādāšanas laikā:
Par dzīvošanu šai vakancei jautājiet darbadevējam.

Pieteikties darbam Vācijā:
Ar visiem interesējošajiem jautājumiem, lūdzu, vērsties pie manis personīgi pa tālruni
+49 176 640 10 703 (Arturs Strumpe) vai rakstiet Whatsapp.

Lūdzu rakstīt tikai kuri pa tiešām vēlas iesākt darbu.

DarbsĀrzemēs.lv brīdina:
Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Vakances Vācijā

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Visi mūsu sludinājumi kur esam publicējuši vakances Vācijā, saraksts ir šeit.
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs.
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.