Darbs Lofotu salās restorānā

Vakances Norvēģijā viesmīļiem, bārnenim, pavāram

Norvēģijas karogs

Drīz sāksies rosīgākie laiki šeit LEKNES pilsētā uz skaistās Lofotu salas. Tādējādi mēs meklējam 50% un 100% pastāvīgus darbiniekus, lai pievienotos mūsu DIGGteam! Ir atvērtas vairākas vakances, kur pieteikties.

Vecuma ierobežojums pozīcijām: 18+ sakarā ar apkalpošanas noteikumiem, kas mums jāievēro. Jums jāspēj brīvi runāt angļu valodā un/vai ļoti labi. Katrai pozīcijai nodrošināsim apmācību pēc nepieciešamības.

Lūk, ko mēs meklējam:

  • Viesmīļi un bārmeņi (vismaz 18 gadi, vēlams ar pieredzi nozarē. Draudzīga apkalpošana mērķtiecīga un ātra saspringtajā ikdienā. Persona, kas spēj smaidīt un būt profesionāls – kamēr viss steidzas.
  • Pavārs/ Sous šefpavārs un pavāru palīgs – vēlamas zināšanas IKMat norvēģu regulēšanas sistēmā un pieredze līdzīgā amatā. Jums ir jābūt personai, kas rūpīgi ievēro visas gatavošanas un tīrīšanas procedūras atbilstoši ēdiena pasniegšanas noteikumiem. Vai jums ir labs darba ētika un jums patīk strādāt virtuvē? Vai esat godīgs, precīzs un uzticams? Tad mēs meklējam tevi!

Digg ir restorāns, bārs, naktsklubs, āra terase ar atrašanās vietu pilsētas centrā. Mums ir dzīves mūzika, bufete, ballītes un citi pasākumi, kurus mēs viņai organizējam. Mēs organizējam lielus un mazus pasākumus un uzturam dzīvi mūsu skaistajā pilsētā. Vairāk par mums varat redzēt mūsu sociālajos medijos.

Alga Norvēģijā:
Mēs piedāvājam stabilu darba vietu un labu darba vidi ar visu iekļauto, piemēram, apdrošināšanu, pensiju maksājumiem, kā arī palīdzam atrast dzīvesvietu, ja nepieciešams.

Dzīvošana Lofotu salā, Norvēģijā:
Dzīves vietu tiek palīdzēts atrast.

Pieteikties vakancei Norvēģijā:
CV un pieteikumu sūtiet uz: post@digg-bar.no
(norādot, kurš amats jūs interesē: Sous šefpavārs / pavāra / viesmīļa / bārmeņa palīgs).

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs.
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.