Darbs Grieķijā viesnīcu un restorānu darbiniekiem

Darbs Grieķijā – viesnīcās un restorānos

“Job Gate 4 you” ir Grieķijas darbā iekārtošanas aģentūra, kas sniedz efektīvus pakalpojumus gan darba devējiem, gan darba meklētājiem tūrisma nozarē. “Job Gate 4 you” meklē: Viesnīcu un restoranu darbiniekus sezonai!

Galvenie pienākumi :
Profesionāla un kvalitatīva viesu apkalpošana atbilstoši viesnīcu standartiem
Darbs ar norēķinu sistēmu

Mūsu galvenās prasības kandidātiem ir:
Vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzīgā amatā
Jāzin krievu un angļu valodas (citas valodu zināšanas ir pluss)
Jābūt komunikablam, kārtīgam, ar atbildību un precizitāti pildot darba pienākumus
Jābūt laipnam un korektam attiecībā pret viesiem, darbu un kolēģiem

No savas puses piedāvājam:
Lielisku darba vietu kādā no Grieķijas saulainajām salām
Iegūt jaunu pieredzi
Iepazīt jaunus cilvēkus.

Gaidīsim Jūsu CV un pieteikuma vēstules latviešu vai angļu valodā!
Darba vieta: Grieķija

Pieteikties darbam Grieķijā:

Kontaktpersona: Sofoklis Axiopoulos
E-pasts: info@jobgate4you.com
Adrese: N.Marmaras, Halkidiki 63081, Greece
Papildu informācija pa telefonu: +306948408749 (angļu valodā)

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.