4 jaunas vakances ārzemēs

Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Nīderlandē un Zviedrijā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

1 vakance Zviedrijā:

Vakances Zviedrijā, darbs apkopējām:
Zviedrijas slēpošanas kūrortā vajadzīgas apkopējas. Prasības: laba angļu sarunvaloda , vēlama pieredze uzkopšanā un B.kat. autovadītāja tiesības. Piedāvājam: labu atalgojumu, apmaksātu dzīves vietu un daļēju ēdināšanu.
Rakstiet: vakances@srcleaningservices.lv vai zvaniet 26741802.

2 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, Kendle, darbs šuvējām:
Kendle, UK, vajadzigas 2 šuvējas/šuvēji, kam ir laba pieredze šūt ar grūtu matrialu. Jāprot lietot fletbed un overlock programmas, kā arī jāprot šūt ar kājas pedāli un dvīņu adatu. Jāšuj bērnu pilis, kas ir izgatavotas no plastmasas materiāla un ir ļoti lielos gabalos, tāpēc mašīnistam ir jābūt pietiekami spēcigam lai varētu pats pārvietot lielos materiālus.
Angļu valoda sarunvalodas līmenī. Mēs varam palīdzē ar dzīvesvietas atrašanu. Parasti īres likmes Anglijā ir no £50/80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko Jums). Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un bankas kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakanci prasiet sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa Tel 0127 8422 600 vai sūtiet savu CV uz jobs@asapcareers.co.uk

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 6.08gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145

1 vakance Nīderlandē:

Vakances Nīderlandē (Holandē), darbs pakošanā:
Darbs Holandē. Piedāvā darbu 4 cilvēkiem ražotnē pie produktu un dažādu ēdienu pakošanas – komplektēšanas. Prasības: Angļu valoda – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Priekšroka tiks
dota kandidātiem ar līdzīgu iepriekšējo darba pieredzi. Darba alga 8.65 eiro/h bruto (pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana 09.01.12. Izbraukšana 7.01.12 ar Ecolines autobusu. Ceļš jāapmaksā pašam kandidātam. Amsterdamā sagaidīs darba devējs.
Lai pieteiktos, zvaniet pa norādīto tālruņa nummuru: +37120474162; informacija.holland@inbox.lv

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm, lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē tur!