Darbs Dānijā auto piekabju mehāniķim

Vakances Dānijā auto servisā

Dānijas karogs

DARBS KRAVAS AUTO PIEKABJU MEHĀNIĶIM DĀNIJĀ. Darbs pie DSV, kas ir viens no pasaules līderiem transporta un loģistikas nozarē ar filiālēm vairāk kā 80 valstīs un kopā nodarbina vairāk kā 75 000 darbinieku. Šobrīd DSV būvē vienu no lielākajiem loģistikas centriem Eiropā, kura apkalpošanā būs nepieciešams atjaunot ļoti lielu daudzumu kravas auto piekabes. Ja vēlies būt daļa no šī grandiozā projekta, tad šī darbavieta ir domāta tieši Tev.

Meklējam piekabju mehāniķi, kas pievienotos mūsu komandai Horsensā un uzņemtos atbildību par piekabju mehānisko un mazo elektrisko daļu pārbaudi, apkopi, kā arī piekabju pārsegu remontu.

Darba pienākumi: Kravas auto piekabju un to pārsegu remonts; Kravas auto piekabju riepu, lukturu nomaiņa; Apskates protokolu sastādīšana.

Kadidāta prasības dāņu darbavietai: Vismaz 2 gadu pieredzi darbā kā mehāniķim; Angļu valodas zināšanas; iegūta B kategorijas autovadītāja apliecība.

Alga Dānijā:
Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu no 4750,00 – 6000,00 EUR pirms nodokļu nomaksas. Darba laiks no 7:00 – 17:30 – ar 30min pusdienu pārtraukumu.

Dzīvošana Dānijā:
Mēs palīdzēsim atrast dzīvesvietu.

Pieteikties vakancei Dānijā:
Vairāk informācijai par šo dāņu vakanci zvaniet uz Agence: +371 20007659

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs.
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.