Kā ievietot sludinājumu sadaļā “Piedāvājam darbu Itālijā”:

Brīvo darba vakanču ievietošana tagad ir bezmaksas!

Lai pievienotu savas firmas vakanci, aizpildiet zemāk sludinājuma formu.

Sludinājums tiks publicēts pēc tam, kad to pārbaudīs administrators.

Valsts, var ievadīt vairākas:

Jūsu darba sludinājuma teksts:

Tālrunis vai e-pasts kur vērsties par vakanci:

captcha

Lasi vēl: darba piedāvājumi ārzemēs, visi darba sludinājumi, vakances e-pastā.

3 Sludinājumi - Darbs Itālijā: sludinājumi – darba piedāvājumi

 1. 2010-06-17:

  Darba piedāvājums uzņēmīgiem latviešiem, kas jau kādu laiku dzīvo ārzemēs vai plāno turp doties.
  Uzņēmums Made in Latvia SIA meklē kontaktpersonas Eiropas valstīs tirdzniecības tīkla uzturēšanai.

  CV sūtīt uz e-pastu:inese.rugaja@inbox.lv

 2. 2010-11-11:

  Piedāvajam darbu pārim (precētam) Itālijā. Darbs mājas apsaimniekošanā. Darbs uz ilgu laiku. Dzīvošana, ēdināšana nodrošināta. Ģimene nodrošina arī ar telefonu un auto. Apmaksātas aviobiļetes. Nepieciešamās iemaņas kandidātiem: labas krievu valodas zināšanas, sarunvalodas zinšānas angļu valodā un vēlamas nedaudz zināšanas arī Itāļu valodā. Kā arī pieredze apsaimniekošanā (sieviete – mājkalpotāja, vīrietis – mājas apsaimniekotajs). Ja Jums interesē šis piedāvājums, lūdzu zvanīt pa tālruni 67320151 un sūtīt CV un pieteikumus uz e-pastu solvita@sidc.lv.

 3. 2014-10-13:

  Darbs mājkalpotājām sievietēm un vīriešiem Romā (Itālija),mājas uzkopšana,veļas gludināšana,ēdiena sagatavošana,samaksa sākot no EUR 6.00/h ,vēlama itāļu valoda sarunas līmenī(kā arī ir iespēja mācīties itāļu valodu uz vietas Romā bezmaksas kursos),dzīvošana istabā pa 2 cilvēkiem (2 vienvietīgās gultas), visas ērtības (tualete, vannas istaba ar dušu,veļas mašīna, virtuve – katli, pannas, trauki, galda piederumi), istabās ir mēbeles (gultas, skapji, kumodes, segas, spilveni).Īres maksa ir EUR 375,00 mēnesī vienam cilvēkam divvietīgā istabā. Īres maksa sevī iekļauj visus komunālos maksājumus (ūdens, elektrība, gāze, apkure, internets).
  Работа горничных для мужчин и женщин в Риме (Италия), уборка дома, глаженые белья, приготовление пищи, зарплата в диапазоне от EUR 6,00 / час, желательно занием итальянского языка (а также есть возможность выучить на месте итальянский язык в Риме – бесплатные курсы), комната на 2 человека (2 односпальные кровати), все удобства (туалет, ванная комната с душевой кабиной, стиральная машина, кухня – кастрюли, сковородки, посуда, столовые приборы), мебель (кровати, шкафы, комоды, одеяла, подушки). Стоимость аренды составляет € 375,00 в месяц на человека в двухместной комнате. Аренду включает в себя все коммунальные услуги (вода, электричество, газ, отопление, интернет). marite_1953@yahoo.it +393884979212.

Ievieto savu sludinājumu:

Sludinājuma teksts:Kā pareizi aizpildīt sludinājuma formu:

1) ieraksti tālruņa numuru no kura tiek sūtīta maksas īsziņa - ar tā palīdzību Tavs sludinājums tiks identificēts pēc SMS apmaksas (tālrunis publiski netiks rādīts).

2) ieraksti sludinājuma tekstu, neaizmirstot norādīt savus kontaktus, piemēram: "Meklēju darbu ASV, Ņujorkas apkārtnē, profesionālas bārmeņa iemaņas, mans tālrunis ir 29000000", vai "Piedāvājam darbu Norvēģijā uz zvejas kuģiem, ar mums var sazināties pa tālruni 29000000 vai e-pastu info@infoo.lv".

3) tad spied "Pievienot", uzrakstītais sludinājums tiks parādīts tikai Tev, un vienlaicīgi nosūtīts administratoram - neaizmirsti to aktivizēt ar sms palīdzību, jo tikai pēc tam tas parādīsies apskatei citiem!