Kā ievietot sludinājumu sadaļā “Piedāvājam vakances Dānijā”:

Brīvo darba vakanču ievietošana tagad ir bezmaksas!

Lai pievienotu savas firmas vakanci, aizpildiet zemāk sludinājuma formu.

Sludinājums tiks publicēts pēc tam, kad to pārbaudīs administrators.

Valsts, var ievadīt vairākas:

Jūsu darba sludinājuma teksts:

Tālrunis vai e-pasts kur vērsties par vakanci:

captcha

3 Sludinājumi - Darbs Dānijā: sludinājumi – piedāvā vakances

  1. 2011-02-17:

    MEKLEJU DARBU ESMU 23 GADUS JAUNS PUISIS VELOS ATRAST DARBU CELTNIECIBA VAI PALESU RAZOTAVA VAI KADA NOLIKTAVA ,NEBAIDOS NE NO KADA DARBA UN ANGLU VAL IR NORMALA IR JAU PIEREDZE STRADAT ARZEMES JA IR KADS PIEDAVAJUMS TAD MANS EPASTS kaspars6468@inbox.lv un ja varat ludzu piedavat bez maksas bez starpniekiem

  2. 2013-11-12:

    Mekleju darbu danijaaa lauksaimnieciba,ir pieredze!

  3. 2015-09-29:

    Transporta kompānija meklē kurjerus darbam Dānijā, izvadāt makulatūru/reklāmas materiālu(ar minibusiem). Darba laiks no 8-17(atkarīgs no kurjera apķērības var beigt ātrāk) darbs 3-5 dienas nedēļā(atkarīgs atkal no kurjera apķērības) protams ja ir vēlme var strādāt arī 6 dienas nedēļā. Atalgojums pirmajā mēnesī no 900-1500euro(pēc apmācībām un kurjera apķērības var pelnīt 3x vairāk) pirms nodokļu nomaksas. Darbs notiek sākumā 1 mēnesi kamēr kurjers tiek apmācīts un pēc tam ir iespējams strādāt 2 nedēļas un 2 nedēļas brīvas(var braukt atpakaļ uz LV) jeb tā saucamā rotācijā tiem kas nevēlas ilgi būt prom no ģimenes.

Ievieto savu sludinājumu:

Sludinājuma teksts:Kā pareizi aizpildīt sludinājuma formu:

1) ieraksti tālruņa numuru no kura tiek sūtīta maksas īsziņa - ar tā palīdzību Tavs sludinājums tiks identificēts pēc SMS apmaksas (tālrunis publiski netiks rādīts).

2) ieraksti sludinājuma tekstu, neaizmirstot norādīt savus kontaktus, piemēram: "Meklēju darbu ASV, Ņujorkas apkārtnē, profesionālas bārmeņa iemaņas, mans tālrunis ir 29000000", vai "Piedāvājam darbu Norvēģijā uz zvejas kuģiem, ar mums var sazināties pa tālruni 29000000 vai e-pastu info@infoo.lv".

3) tad spied "Pievienot", uzrakstītais sludinājums tiks parādīts tikai Tev, un vienlaicīgi nosūtīts administratoram - neaizmirsti to aktivizēt ar sms palīdzību, jo tikai pēc tam tas parādīsies apskatei citiem!