Kā ievietot sludinājumu sadaļā “Piedāvājam vakances Dānijā”:

Brīvo darba vakanču ievietošana tagad ir bezmaksas!

Lai pievienotu savas firmas sludinājumu par darbu Dānijā, sekojiet instrukcijai mūsu sadaļā “Pievienot Sludinājumu”. Sludinājums tiks publicēts pēc tam, kad to pārbaudīs administrators.

Par mums:
Mūsu portāls darbsārzemēs.lv piedāvā bez maksas ievietot brīvās vakances citās valstīs. Apmeklējiet mūsu sākuma lapu lai redzētu visu vakanču piedāvājumu sakārtotu pēc jaunākajām.

Darbs Dānijā

3 Sludinājumi - Darbs Dānijā: sludinājumi – piedāvā vakances

 1. 2011-02-17:

  MEKLEJU DARBU ESMU 23 GADUS JAUNS PUISIS VELOS ATRAST DARBU CELTNIECIBA VAI PALESU RAZOTAVA VAI KADA NOLIKTAVA ,NEBAIDOS NE NO KADA DARBA UN ANGLU VAL IR NORMALA IR JAU PIEREDZE STRADAT ARZEMES JA IR KADS PIEDAVAJUMS TAD MANS EPASTS kaspars6468@inbox.lv un ja varat ludzu piedavat bez maksas bez starpniekiem

 2. 2013-11-12:

  Mekleju darbu danijaaa lauksaimnieciba,ir pieredze!

 3. 2015-09-29:

  Transporta kompānija meklē kurjerus darbam Dānijā, izvadāt makulatūru/reklāmas materiālu(ar minibusiem). Darba laiks no 8-17(atkarīgs no kurjera apķērības var beigt ātrāk) darbs 3-5 dienas nedēļā(atkarīgs atkal no kurjera apķērības) protams ja ir vēlme var strādāt arī 6 dienas nedēļā. Atalgojums pirmajā mēnesī no 900-1500euro(pēc apmācībām un kurjera apķērības var pelnīt 3x vairāk) pirms nodokļu nomaksas. Darbs notiek sākumā 1 mēnesi kamēr kurjers tiek apmācīts un pēc tam ir iespējams strādāt 2 nedēļas un 2 nedēļas brīvas(var braukt atpakaļ uz LV) jeb tā saucamā rotācijā tiem kas nevēlas ilgi būt prom no ģimenes. • Ārzemju darba sludinājumi un vakances katru nedēļu.

  Latvian LV Russian RU Ukrainian UK  Darbs Īrijā, Anglijā, Norvēģijā, Vācijā, Kanādā un citur!