Darbs Vācijā šuvējai

Darbs Vācijā – darbs bērnudārzā

Vācu uzņēmums aicina darbā šuvēju Minhenē. Pienākumi:
– Darbs ķīmiskajā tīrītavā;
– Vīriešu un sieviešu apģērbu šūšana, kā arī aizkari;
– Preču marķēšana,pakošana, šķirosana;
– Darbs ar šūšanas un gludināšanas mašīnām (roku un mašīnu darbs);
– Preču salikšana un kontrole pēc šūšanas un gludināšanas;
– Klientu apkalpošana: preču pieņemšana šūšanai un tīrīšanai;
– Citi papildus darbi.

Prasības kandidātiem:
– Šuvējas izglītība;
– Darba pieredze šuvējas amatā;
– Vēlama pieredze klientu apkalpošanā;
– Vācu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:
– Samaksa: 8 eiro stundā (neto), pirmajā mēnesī 7 eiro stundā (neto);
– Līgumu uz 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
– Dzīvesvietas izmaksas līdz 300 eiro mēnesī.

Pieteikties darbam Vācijā:
Ja Jūs ir ieinteresējis šis piedāvājums, lūdzu sūtiet savu CV uz e-pasta adresi: Jana.Vitola@cef.lv
Vēstules tematā norādiet vakances nosaukumu, uz kuru pretendējat vai arī zvaniet pa tālruni 22330338.

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.