Darbs Vācijā darbiniekiem medicīnā

Darbs Vācijā – Vakances medicīnas darbiniekiem Vācijā

Medicīnas māsas ortopēdijas, vispārējās medicīnas, kardioloģijas un neiroloģijas jomā, kā arī bērnu veselības aprūpes jomā.

Darba pienākumi:
Pacientu veselības aprūpe;
Pacientu veselības stāvokļa izmaiņu novērošana;
Ārsta norādījumu īstenošanas nodrošināšana;
Droša kritisko situāciju noteikšana u.c. pienākumu saistībā ar amatu.

Mēs piedāvājam:
Darbu labiekārtotā vidē ar modernām iekārtām;
Izaugsmes iespējas;
Sociālas garantijas (arī nodrošinātu pensiju);
Visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu legālam darbam Vācijā;
Mēdmasas sertifikātu atzīšanu Vācijā;
Vācu valodas kursus, strādājot Vācijā;
Kvalifikācijas pacelšana.

Prasības kandidātiem:
Izglītība medicīnas un/vai veselības aprūpes jomā;
Pieredze medicīnas jomā;
Iespējams pieteikties bez vācu valodas zināšanām;
Spēja strādāt komandā.

Alga Vācijā:
Atalgojumu sākotnēji no 1000 līdz 2000 EUR mēnesī.

Pieteikties darbam Vācijā:
Lūgums zvanīt SIA “WORK IN” +37122479424, 67704747
Rīga, Brīvības iela 91 kab.404
Licences Nr.12/2012 izsniegta 05/08/2013 RLR LM NVA

Kā tikt uz Vāciju:
Ja dodaties prom, te pērciet lētākos lidojumus uz Vāciju.

DarbsĀrzemēs.lv brīdina:
Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs.
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā.
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.