Darbs Vācijā kravas auto vadītājiem

Darbs Vācijā – darbs ārzemēs

Vācu transporta kompānija aicina darbā 5 kravas auto vadītājus/-as

Darba apraksts:
– Braukšana ar vilcēju + piekabe-konteinervedējs;
– Braukšana pa Vācijas teritoriju;
– Automašīnas: Mercedes, Scania.

Prasības kandidātiem:
– CE kat. autovadītāja/-as apliecība;
– Vēlama pieredze darbā ar divasu piekabi-konteinervedēju (Wechselbrucke) – prasme ar piekabi pabraukt zem konteinera, piestiprināt konteineru, noņemt to no balstkājām;
– Kandidātiem bez atbilstošas pieredzes tiks nodrošināta apmācība braukšanā ar Wechselbrucke (apmācības laikā vadītājs saņem atalgojumu);
– Vācu vai angļu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:
– Samaksa: 85 eiro dienā jeb 1870 eiro mēnesī (neto);
– Bezmaksas dzīvesvieta;
– Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Pieteikties darbam Vācijā:
Ja Jus ir ieinteresejis sis darba piedavajums, ludzu, sutiet savu CV uz e-pasta adresi: Jana.Vitola@cef.lv
vai zvaniet pa talruni 67803351.

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.