Darbs Vācijā konditoram Hamburgā

Darbs Vācijā konditoram – vakances un darbs ārzemēs

Beķereja pie Hamburgas aicina darbā konditoru.

Darba apraksts:
– Krējuma toršu izgatavošana;
– Bulciņu un kūciņu izgatavošana;
– Cepumu cepšana;
– Pārsvarā roku darbs;
– Higiēnas prasību ievērošana.

Prasības kandidātiem:
– Vismaz 3 gadu pieredze konditora vai cepēja amatā;
– Vācu valodas pamatzināšanas (piedāvājam bezmaksas vācu valodas kursus);

Mēs piedāvājam:
– Samaksa: 9 eiro stundā (neto);
– Līgums uz 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
– Dzīvesvietas izmaksas līdz 300 EUR mēnesī.

Pieteikties darbam Vācijā:
Tālrunis: 67803351
E-pasts: jana.vitola@cef.lv

Kā tikt uz Vāciju:
Ja dodaties prom, te pērciet lētākos lidojumus uz Vāciju.

DarbsĀrzemēs.lv brīdina:
Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.
Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.