Darbs Vācijā auto servisā krāsošanā

Darbs Vācijā – darbs ārzemēs Augsburgā

На постоянную работу в Германии требуется автомаляр-подготовщик .
Требования:
– Опыт работы не менее 3 лет;
– Пунктуальность, чистоплотность и желание работать.

Обязанности:
– Разборка-сборка автомобиля;
– Умение работать с пластмассовыми деталями;
– Шпаклёвка, грунтовка и покраска автомобиля.

Условия работы:
– Официальное трудоустройство;
– проверочный срок 3 месяца.

Pieteikties darbam Vācijā:
СV высылать на электронный адрес: ruslik111@inbox.lv
Tālrunis par vakanci: 22151715

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.