Darbs Vācijā – vakances un darbs Frankfurtē pie Mainas


Jauka ģimene Vācijā, Minehnē vēlas atrast aktīvu un pozitīvu auklīti / au pair, kurai būtu vēlme ceļot un iepazīt jaunas kultūras. Meitiņai šobrīd ir 4,5 gadi. Viņa ir ļoti jautra un interesanta. Prot labi vācu un angļu valodu. Krievu valodu ļoti labi saprot, bet nerunā, tāpēc obligāta prasība auklītei ir labas krievu valodas zināšanas.

Tā kā laba auklīte vienmēr kļūst par ģimenes daļu, mēs nodrošinam dzīvesvietu un ēšanu, veselības apdrošīnāšanu un valodas kursus (pēc izvēles).

Iepriekš mūsu ģimenē jau ir bijusi au pair, tāpēc vēlamies turpināt šo pozitīvo pieredzi.
Tipiska darba diena sākas ar meitenītes sagatavošanu un nogādāšanu bērnu dārzā. Pēc tam viegla mājās uzkopšana un pārējais laiks līdz meitenes savākšanai no dārziņa ir pēc personīgajiem ieskatiem. Vakarā vēl nedaudz ar viņu vajadzētu paspēlēties, bet ap pus astoņiem mazajai laiks iet dušā, pēc tās stafeti jau pārņem māmiņa.
Meklējam kādu, kurš vēlētos pievienoties mūsu ģimenes piedzīvojumiem jau šomēnes.

Pieteikties darbam Vācijā:
Savu CV un motivācijas vēstuli, lūdzu, sūtiet uz e-pastu: ligabruverelee@inbox.lv
Paldies, ka izvērtējat iespēju būt kopā ar mums,
Cetinderu ģimene.

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.