Darbs Vācijā apkopējai viesnīcā

Darbs Vācijā – darbs ārzemēs

Darbs Vācijā, viesnīca Vācijā aicina darbā apkopēju.

Pienākumi:
– Viesnīcu numuru uzkopšana-istabene;
– Restorāna virtuves uzkopšana;
– Nelieli darbi virtuvē – salātu griešana, trauku mazgāšana u.c.;
– Citi palīgdarbi viesnīcā.

Prasības kandidātiem:
– Vēlama pieredze darbā viesnīcā;
– Vācu valodas pamatzināšanas;
– Atbildīgs kandidāts bez kaitīgiem ieradumiem;
– Strādīgs kandidāts.

Mēs piedāvājam:
– Samaksa: 6,5 eiro stundā (neto);
– Līgums uz termiņu no 6 līdz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt;
– Maksa par dzīvesvietu 200 eiro mēnesī.

Pieteikties darbam Vācijā:
Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, sūtiet savu CV uz e-pasta adresi Jana.Vitola@cef.lv vai zvaniet pa tālruni 67803351

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.