Darbs Lietuvā klientu servisā

Darbs Lietuvā – vakances un darbs ārzemēs

Stilago izsludina jaunu konkursu kandidātiem ar izpratni par efektīvu klientu servisa apkalpošanu! Iegūsti iespēju strādāt veiksmīgā, starptautiskā kompānijā ar izaugsmes iespējām!

Darba pienākumi:
– Kvalitatīva esošo klientu apkalpošana;
– Klientu asistēšana ar telefona un e-pasta starpniecību;
– Darbs ar datubāzi;
– Iknedēļas un ikmēneša atskaišu sagatavošana.

Prasības kandidātiem:
– Komunikabilitāte;
– Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, angļu valodas zināšanas pamat līmenī;
– Vēlama iepriekšēja pieredze klientu apkalpošanas sfērā;
– Enerģiskums;
– Lietuviešu valodas prasmes un interese par modi tiks uzskatītas par priekšrocību!

Mēs piedāvājam:
– Labu atalgojumu un stabilitāti;
– Profesionālu, internacionālu komandu;
– Darba vietu Stilago Baltija birojā Viļņā, Lietuvā;
– Apgūt zināšanas, kuras Tev palīdzēs virzīties pa karjeras kāpnēm!

Pieteikties darbam Lietuvā:
Pieteikumus gaidām uz e-pastu: gunda.sproge@stilago.com

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.