Darbs Dānijā – darbs ārzemēs


Cīņa ar nabadzību 24 mēneši! Sākums – Augusts un Februāris. Mūsu pasaulai ir liela nepieciešamība pēc skolotājiem, kuriem ir augsti ētiskie un mācīšanas standarti. Skolotāji ar lielu pieredzi un ar atvērtu prātu. Tajā pašā laikā pasaulei ir vajadzīgi brīvprātīgie kuri saprot nepieciešamību palīdzēt un kuriem ir daudz uzņēmības kaut ko paveikt, spējas un gatavība cīnīties ar nabadzību.

12 mēneši Dānijā:
Prakse kā skolotāja palīgam kādā no skolām, darbs ar jauniešiem vai pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām, Darbs Humana People to People lietoto apģērbu lauciņā.
Apmācības un izpēte par katru priekšmetu kurš būs kā virsraksts katram posmam programmā. Sagatavošanās otrajam posmam programmā.

8 mēneši: kādā no trešās pasaules valstīm.
Kā brīvprātīgais tu iesaistīsies kādā no piedāvātajiem projektiem un strādāsi ciešā sadarbībā ar projekta vadītāju. Tev būs iespēja piedalīties vairāko projektos no kuriem viens saistīts ar izglītību otrs ar attīstību.

4 mēneši: Dānijā
Mācību fināls, eksāmenu kārtošana. Prezentācijas un dažādas aktivitātes lai iepazīstinātu cilvēkus ar reālo situāciju attīstības valstīs un aicinātu arī citus kļūt par aktīvistiem.

Pieteikties darbam Dānijā:
Intresejoshos jautajumus, cv sūtiet uz e-pastu: endija@dns-tvind.dk

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.