Darbs ārzemēs – darbs Austrijā


Slovakijas firma (FLOOR LOGISTICS, spol. s r.o.) sadarbiba ar Austrijas tirdzniecibas Marketiem / Veikaliem piedava darbu atbildigiem autovaditajem ar B kat. apliecibu un praksi ne mazak ka 2 gadi! Tiek mekleti tris soferi, divi noliktavas stradnieki pie produktu iekrausanas un viens noliktavas parzinis.

Galvenas prasibas:
1. Soferis: Atbildigs ar vismaz 2 gadu pieredzi saja joma. (Vacu valodas zinasanas tiks nemtas vera ka prioritate) (Alga no 1800 Euro Netto)
2. Produktu iekravejs: Atbildigs ar velamu pieredzi saja joma. (Alga no 1500Euro Netto)
3. Noliktavas parzinis: Atbildigs un ar vacu valodas zinasanam sarunvalodas limeni. (Alga no 1800Euro Netto)
Galvena prasiba visiem kandidatiem: (Nedzerajs un bez citiem kaitigiem ieradumiem)

No musu puses tiek piedavati labiekrtoti dzivokli ar visu nepieciesamo dzivosanai. (Ire par dzivokli sastada 500Euro, jus varat izveleties, dzivosiet viens vai ari pa dieviem cilvekiem dzivokli.) Uz doto momentu mums ir brivi 3 dzivokli. Pie velamas sadarbibas ar mums, jums sakotneji ir jaapmaksa puse no ires par dzivokli, otru pusi pirmaja menesi sedz uznemums un novelk no pirmas algas. Cela izdevumus lidz Bratislavai apmaksa uznemums. Pec visu papiru nokartosanas un deklaresanas dzivokli, uznemums piedava iespeju panemt avansu 150Euro apmera izdzivosanai lidz pirmai algai.

Alga tiek maksata divas reizes menesi ik pec divam nedelam.

Info par vakanci Austrijā:
Ludzam sutit savus CV uz e-pastu: floor.logistics@gmail.com

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.  • Ārzemju darba sludinājumi un vakances katru nedēļu.

    Latvian LV Russian RU Ukrainian UK    Darbs Īrijā, Anglijā, Norvēģijā, Vācijā, Kanādā un citur!