Darbs Anglijā vistu fermā

Darbs Anglijā – vakances un darbs Bristolē

Nepieciešami strādnieki vistu fermā Lielbritānijā, Bristolē. Prasības: jābūt fiziski spēcīgam un izturīgam.

Pienākumi: dzīvu mājputnu ķeršana; citi darbi, kas saistīti ar amatu.

Piedāvājam: alga £200-300 bruto nedēļā; darba līgumu uz ilgu laiku; nodrošinātu dzīvesvietu.

Izbraukšana no Latvijas ar mikroautobusu 02/05/2013, 09/05/2013, 16/05/2013, 23/05/2013 un 30/05/2013.

Pieteikties darbam Anglijā:
Tel +371 26273001
e-mail: staff@hansalink.eu
SIA „Hansa”, lic. 2/2010
Filiāles Liepājā, Rīgā, Valmierā, Jēkabpilī!

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.