Darbs Anglijā vairākās noliktavās

Darbs Anglijā – vakances un darbs ārzemēs

Gribi strādāt B&Q, BMW, Homebase, Tesco, Sainsbury’s noliktavās? Ja Tev ir angļu valoda, tad mēs gaidām Tevi! Ātra izbraukšana! Darbs: 5 dienas nedēļā, ir iespējamas virsstundas. Alga: no 6,31 GBP stundā; Nodrošinātas apmācības darbu uzsākot.

Darba pienākumi:
-preču pakošana;
-pasūtījumu komplektēšana;
-darbs ar rokas skeneri;
-u.c. noliktavas darba pienākumi.

Prasības kandidātiem:
angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
atbildības sajūta;
vēlme strādāt un labi nopelnīt.

Dzīvošana nodrošināta – mājās ar ērtībām, par izdevīgu īres maksu.
Esi legāls darbinieks Anglijā!

Katrs kandidāts saņems pakalpojumus:
Dokumentu noformēšana, Valsts apdrošināšanas numura iegūšana, Darba līguma saņemšana Latvijā.
Mūsu aģentūra nodrošina satikšanu gala mērķī, izmitināšanu, atbalstu līguma garumā.
Mēs piedāvājam arī transportu – grupu braucieni ar autobusu tieši uz dzīvošanas vietu.

Pieteikties darbam Anglijā:
Lai pieteiktos, sūtiet savu CV angļu vai latviešu valodā uz e-pastu: info@workin.lv un/vai ruta@workin.lv vai nāciet pie mums uz biroju.
Vairāk informācijas pa tālruni: 67704747; 22479424 vai 27086778.

SIA “WORK IN”, Rīga, Brīvības iela 91, kab.404
Licences Nr.12/2012 izsniegta 05/08/2013 LR LM NVA
Pieteikšanās e-pasta adrese: info@workin.lv

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.