Darbs Anglijā – darbs ārzemēs, Hampshire


Darbs Lielbritānijā, uzrauga palīgs. Atrašanās vieta: Isle of White, Hampshire. Pro-Force LTD pienjem darbaa uz pilnu slodzi Uzrauga paliigus vadoshajam Lielbritaanijas vadoshajam tomaatu audzeetaajam un piegaadaataajam Wight Salad Group, kas piegaadaa tomaatus lielaakajiem Lielbritaanijas mazumtirgotaajiem piemeeram, Tesco, Waitrose un Sainsbury. Juus paliidzeesiet Uzraugiem iedroshinaat straadniekus, lai tie sasniegtu meerkjus un kaa arii veiktu citus blakus darbus, kas saistiiti kultuuraugu (Tomaatu) audzeeshanaa. Jums vajadzees paskaidrot un paraadiit kaadas kvalitaates un peec kaadiem standartiem buus jaalasa tomaati, kaa arii paskaidrot kaa do dariit aatraak un efektiigaak lai palielinaatu darba razhiigumu. Ja redzeesiet kaadu kam ir vajadziiga paliidziiba un atbalsts, tad jums nepiecieshams vinjiem paliidzeet, lai vareetu izpildiit dienas normu. Kandidaatam nepiecieshamas ir komunikatiivas anglju valodas zinaashanas.Darbs ir siltumniicaas kur temperatuuras saniedz +18C liidz +34C. Sakaraa ar siltumniicas atrashanaas vietu jums tiks pieshkjirta dziivoshana karavaanaas par kuraam nedeeljaa jaamaksaa 33.74 sterling maarcinjas.

Alga: £6.21p/h 4 nedeelju apmaaciibu laikaa. Peec apmaaciibas 6.75p/h. Stundas: Pilna slodze

Pieteikties darbam Anglijā:
Lai iegūtu sīkāku informāciju, vai pieteiktos uz šo lomu, lūdzu zvaniet Personala atlases komandai uz 01227730349 vai rakstiet uz e-pastu: jobs@pro-force.co.uk.

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.