Darbs Anglijā – darbs ārzemēs, Chartham


Darbs Lielbritānijā, kvalitates kontrolieris darbam Chartham. Pro-Force LTD meklē pilna laika Kvalitates kontrolierus vienam no saviem klientiem, kas atrodas Kent. Nepieciešamās prasmes: specializējas auglu audzesana un pakosana. Jums ir jābūt iepriekšējai pieredzei kvalitātes kontroliera amata. Pieredze augļu vai pārtikas iepakojuma rūpniecībā tiks uzskatita par prieksrocibu. Kandidātam jābūt datorprasmem, labam komunikācijas prasmem, jabūt organizētam un elastīgam. Ir nepieciesamas labas angļu valodas zināšanas, jo šis amats būs saistīts adminastrativo darbu. Sakarā ar pakotavas atrašanas vietu, būs nepieciešams savs transports.

Alga: £ 6.75/h -7.50/h. 12 nedelu apmacibu periods ir speka. Pec 12 nedelu parbaudes perioda, algas likme palielinasies lidz 7.50/h

Līguma veids: islaicigs, ar 12 nedēļu pārbaudes laiku

Pieteikties darbam Anglijā:
Lai iegūtu sīkāku informāciju, vai pieteiktos uz šo lomu, lūdzu zvaniet Personala atlases komandai uz 01227730349 vai rakstiet uz e-pastu: jobs@pro-force.co.uk.

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.