Darbs Anglijā – darbs ārzemēs, Maltonā


Darba Lielbritānijā, NEPIECIEŠAMI DARBINIEKI CŪKU KAUTUVĒ UN ATKAULOŠANAS CEHĀ PASTĀVĪGAM DARBAM MALTON CIEMATĀ, NORTH YORKSHIRE, LIELBRITĀNIJĀ. PALĪDZAM AR DZĪVES VIETU UN TRANSPORTU NO HULL. MIESNIEKIEM JĀBŪT PIEREDZEI CŪKU PLECU/PRIEKŠKĀJU UN PAKAĻKĀJU ATKAULOŠANĀ. KĀVĒJIEM JĀBŪT VISMAZ AR 1.5 GADU PIEREDZI. DARBINIEKAM TIEK NODROŠINĀTS NEPIECIEŠAMAIS DARBA APĢĒRBS UN INVENTĀRS. 40+ DARBA STUNDAS NEDĒĻĀ. PAR DARBĀ IEKĀRTOŠANU UN FORMALITĀŠU KĀRTOŠANU NAV JAMAKSĀ. ALGU LIKMES: 8.40 GBP/H, VIRSSTUNDAS 10.08 GBP/H

ANGLIJĀ LIELLOPU KAUTUVES STURMINSTER NEWTON UN LEICHESTER NO 7. JANVĀRA UZSĀK APMĀCĪBAS KĀVĒJIEM. PRASĪBAS – IEPRIEKŠĒJA PIEREDZE DARBĀ GAĻAS INDUSTRIJĀ (JĀBŪT STRĀDĀJUŠAM AR METĀLA PRIEKŠAUTU UN CIMDU), VĒLAMS SAVS AUTO, VĒLAMAS ANGĻU VALODAS ZINĀŠANAS. 40+ STUNDAS NEDĒĻĀ, ALGA 6.75 GBP/H (STURMINSTER, UK DIENVIDOS) UN 6.50 GBP/H (LEICHESTER, UK VIDIENĒ). IEMĀCOTIES VISMAZ 5 POZĪCIJAS KAUTUVĒ, IESPĒJA PĀRVĀKTIES UZ CITU LIELLOPU KAUTUVI (ALGAS NO 8.40-10 GBP/H), MĀCĪŠANĀS LAIKS ATKARĪGS NO JŪSU SPĒJĀM (6-12 MĒNEŠI), PĀRBAUDES NOTIKS IK PĒC 1-2 MĒNEŠIEM. PALĪDZAM ATRAST DZĪVESVIETU UN NOKĀRTOT FORMALITĀTES, PAR DARBĀ IEKĀRTOŠANU NAV JAMAKSĀ. DARBINIEKAM TIEK NODROŠINĀTS NEPIECIEŠAMAIS DARBA APĢĒRBS UN INVENTĀRS.

NEPIECIEŠAMI LIELLOPU DZĪSLOTĀJI, ATKAULOTĀJI, GAĻAS IZCIRTĒJI UN LOPKĀVĒJI YORK. ALGA SĀKOT NO 6.19-13 GBP/H, ATKARĪBĀ NO PIEREDZES. PIEDĀVĀJAM VAIRĀKUS VARIANTUS. PALĪDZAM ATRAST DZĪVESVIETU, TRANSPORTU UZ DARBU, FORMALITĀŠU KĀRTOŠANU, PAR DARBĀ IEKĀRTOŠANU NAV JAMAKSĀ. DARBINIEKAM TIEK NODROŠINĀTS NEPIECIEŠAMAIS DARBA APĢĒRBS UN INVENTĀRS.

Pieteikties darbam Anglijā:
LŪDZU, SŪTIET MAN CV UZ anita@360rec.co.uk VAI ZVANIET/SMS UZ 00447930189357

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.