Darbs Anglijā – darbs ārzemēs Lutonā


Darbs Lielbritānijā, steidzami meklēju aprūpētāju (sievieti) savai tantei Londonā (Luton). Darba laiks: 4.nedēļas jāstrādā (8-10 stundas dienā) bez brīvdienām, 2.nedēļas brīvas. Par darba grafiku var vienoties. Tante pa māju pārvietojas patstāvīgi, ārpus mājas ratiņkrēslā. Dzīvošana uz vietas privātmājā – nodrošināta atsevišķa istaba un WC. Maksa par dzīvošanu un ēšanu netiek ieturēta.

Prasības pretendentēm: vēlamais vecums – 25-60 gadi, labas angļu valodas zināšanas, B kategorijas autovadītāja apliecība un laba braukšanas prasme. Ceru sagaidīt kārtīgu, uzticamu, pacietīgu, čaklu, iejūtīgu, atvērtu, un komunicēt gribošu cilvēku.

Darba pienākumi: mazgāšana, ēdināšana, tīrīšana, iepirkšanās. Divreiz nedēļā jāved uz baseinu un kopā jāpeld, vienreiz nedēļā uz trenažieru zāli. Katru dienu kopējas pastaigas ar suni. Darbs ilgtermiņā, nodokļi tiek maksāti. Labs atalgojums.

No Rīgas uz Lutonu lido aviokompānijas Wizz Air tiešais reiss. Aptuvenā lidojuma cena abos virzienos ir 60 LVL, ja laicīgi rezervē biļeti.

Pieteikties darbam Anglijā:
Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr.nr. 00447425376534 vai 00371 28358020 vai rakstot uz e-pastu sanmeg33@hotmail.com

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.