Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Norvēģijā, Zviedrijā, Anglijā, Šveicē un Nīderlandē


Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

2 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 5.93gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina.
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145

Vakances Anglijā, darbs gaļas rūpniecībā:
Steidzami ir nepiecieshami 5 cilveki, lielakaja galas parstrades uznemuma Vion. Darbs pakoshana, noliktavas, linijas, cepshanas nodalas. Ieprieksheja pieredze nav nepiecieshama. Jabut vismaz minimalam anglu val zinashanam. Darba samaksa 6.08 marcinas stunda. Nekada maksa par darba iekartoshanu netiek prasita. Lidzi jabut tikaj par iri, partiku. Pieteikties tiesham cilvekus kuri velas izbraukt nekavejoties, un velas sakt pelnit.
Ja ir intrese ludzu pieteikumus sutit uz e-pastu stafflinegroup@gmail.com

Pakalpojums Anglijā, CV sastādīšana:
СV & Cover Letter in English. Kvalificēti sastādīšu un profesionāli uzrakstīšu CV un Motivācijas Vēstuli angļu valodā. Liela pieredze. Cena – 20 Ls.
Составляю профессиональное резюме по международным стандартам на английском языке. От вас потребуется лишь фотография и сухие факты – и в течении пары дней ваше резюме грамотно составлено. Помогаю составить профессиональное портфолио для устройства на работу и напишу мотивационное письмо. Большой опыт. Цена – 20 Ls.
Informācijai – tel. 27885959.

1 vakance Zviedrijā:

Vakances Zviedrijā, darbs būvniecībā:
Latvijā reģistrēts uzņēmums piedāvā darbu 4 skārdniekiem, kuri veiktu dažāda veida darbus gan iekštelpās, gan ārtelpās. Darbs būvniecības sfērā, lielākoties ar jumta segumiem. Dažāda veida metāla izstrādājumi. Darba līgums tiek noslēgts ar Latvijā reģistrētu uzņēmum. Alga, nodokļi, VSAA tiek maksāti Latvijā pēc vietējās likumdošanas. Alga uz rokas 1116 LVL. Darba vieta Stokholma. Dzivošana apmaksāta pilnībā.
CV sūtīt uz ingars@billigarbetskraft.com

1 vakance Norvēģijā:

Vakances Norvēģijā, darbs būvniecībā:
Latvijā reģistrēts uzņēmums piedāvā darbu 4 namdariem, kuri veiktu dažāda veida darbus gan iekštelpās, gan ārtelpās. Darbs būvniecības sfērā, lielākoties ar koka izstrādājumiem. Dažāda veida materiālu izstrādājumi. Darba līgums tiek noslēgts ar Latvijā reģistrētu uzņēmum. Alga, nodokļi, VSAA tiek maksāti Latvijā pēc vietējās likumdošanas. Alga uz rokas 1300 LVL. Darba vieta Oslo apkārtne. Dzivošana apmaksāta pilnībā.
CV sūtīt uz ingars@billigarbetskraft.com

2 vakances Nīderlandē:

Vakances Nīderlandē (Holandē), darbs lauksaimniecībā:
Darbs Holandē. Piedāvā darbu sievietei (18-35g) darbam ražotnē pie augļu pakošanas. Prasības: Angļu valoda – saprast. Darba alga 8.65 eiro/h bruto (pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana 5.12.11. Izbraukšana 3.12.11 ar Ecolines autobusu. Ceļš jāapmaksā pašam kandidātam. Amsterdamā sagaidīs darba devējs. Par iekārtošanau nav jāmaksā.
Lai pieteiktos, zvaniet pa zemāk norādīto tālruņa nummuru. +37120474162; informacija.holland@inbox.lv

Vakances Nīderlandē (Holandē), darbs rūpniecībā:
Darbs Holandē. Piedāvā darbu vīrietim (23-35g) darbam ražotnē pie produktu un dažādu ēdienu pakošanas – komplektēšanas. Prasības: Angļu valoda – sarunvalodas līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Priekšroka tiks dota kandidātiem ar līdzīgu iepriekšējo darba pieredzi.
Darba alga 8.65 eiro/h bruto (pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana 5.12.11. Izbraukšana 3.12.11 ar Ecolines autobusu. Ceļš jāapmaksā pašam kandidātam. Amsterdamā sagaidīs darba devējs.
Lai pieteiktos, zvaniet pa zemāk norādīto tālruņa nummuru. +37120474162; informacija.holland@inbox.lv

1 vakance Šveicē:

Vakances Šveicē, darbs būvniecībā:
PVC logu durvju pasaule meklē sadarbības partnerus logu montāžā.
Vairāk informācijas lapā pvclogidurvis.com

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm.