Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Vācijā, Holandē, Francijā un Šveicē


Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

3 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs elektromontāžā:
Vācu uzņēmums aicina darbā trīs elektriķus. Pienākumi: Dažādi elektromontāžas darbi.
Prasības kandidātiem: Pieredze elektriķa amatā vismaz 3 gadi; Vienam kandidātam no trijiem nepieciešamas vācu valodas pamatzināšanas.
Mēs piedāvājam: Iespēja strādāt virsstundas; Līgums uz termiņu no 6 mēnešiem ar iespēju pagarināt.
Samaksa: 9 eiro/stundā netto, overtime 11 eiro/stundā netto.
Vairāk par vakanci: CEF Recruitment, Licence Nr.5/2011, Julija Visočane, cv@cef.lv Tālr.: +371 67 803 355 Fakss: +371 67 803 353

Vakances Vācijā, darbs medicīnā:
Требуется на работу в Германии: Медсестра с водительскими правами для работы в медицинской амбулаторной службе ( знания немецкого языка не обязательны ).
Обращаться по e-Mail: shanadil@web.de ( к Frau Adil Shanna) или по мобильному: +49 151 1418 1446

Vakances Vācijā, darbs medicīnā:
Срочно требуются водители на Bus ( Mersedes Sprinter ) для развозки пакетов. На полный рабочий день Немецкий язык предпочтителен, хотя бы минимум. Водительские права класса легковых машин подходят
Обращаться по e-Mail: shanadil@web.de (к Frau Adil Shanna) или по мобильному: +49 151 1418 1446

1 vakance Dānijā:

Vakances Dānijā, darbs pastniekam:
Piedāvā pastnieka-kurjera darbu Dānijā. Jauniem, aktīviem cilvēkiem, kas nebaidās no fiziska darba. Prasības: B kat. autovadītāja apliecība, spēja pašam plānot savu darbu. Darba apraksts: izplatīt preses izdevumus un reklāmas materialus. Samaksa tiek veikta par padarito darba apjomu. Ir dzīvesvieta.
Informācijai e-mail tkmpro.dk@gmail.com

1 vakance Holandē:

Vakances Holandē, darbs viesnīcās:
Darbs Holandē, Amsterdamā, viesnīcas. Darba pienakumi: tirit numurinus. Dzivosanu nodrosina darba devejs, dzivosana ir dzivoklos, ires maksa no cilveka apmeram 250-300 eur. Darba samaksa menesi BRUTO:
23 gadi un vairak – 1.424,40 ; 22 gadi – 1.210,75 ; 21 gads – 1.032,70 ; 20 gadi – 876,00 ; 19 gadi – 747,00 ; 18 gadi – 648,10.
CV un motivacijas vestules ludzu sutit uz epastu: netherlands2@inbox.lv

1 vakance Francijā:

Vakances Francijā, darbs būvniecībā:
Обшивка домов вагонкой и утепление, объект находитса во Французких Альпах . Первый объект 2000 m2, работодатель оплачивает проживание и рабочую машину а также снабжает иструментами . Оплата 7 EUR за квадратный метр . Расходы на еду теже что и в Латвии. Употребление алкоголя во время рабочей недели строго запрещено Знания ангийского языка желателно.
котактный тел: 28444074 Андрей

1 vakance Anglijā:

Vakances Anglijā, darbs viesnīcās:
Viesnīcu un atpūtas parku ķēdei QHotels,sakarā ar jaunas viesnīcas atvēršanu vajadzīgi darbinieki apkalpojošajā sfērā. Mūsu jaunā viesnīca tiks atvērta 2.Septembrī Oxford pilsētā ( Lielbritānija ).
Viesnīcā ir 57 istabas no tām 4 luksusa.Mēs esam ieguvuši 4 zvaigžņu viesnīcas statusu. Kā arī ir naktsklubs,kas var uzņemt līdz 400 cilvēkiem. Kā arī ir vacances citās pilsētās mūsu viesnīcās.
Meklējam cilvēkus apkalpojošajā sfērā: Bārmeņus/es,viesmīļus/es,visu kvalifikāciju pavārus,cilvēkus uzņemšanā,kā arī istabenes.
MĒS PIEDĀVĀJAM : Stabilu un konkurēt spējīgu atalgojumu no 5.95 – 12.10 GBP/Stundā ( atkarībā no ieņemamā amata) Nodrošinam ar dzīvošanu 35 GBP/nedēļā. Apmaksātu atvaļinājumu 21 dienu gadā.
Līgumu 4 -12 mēneši. Atlaižu kartes mūsu viesnīcās.
PRASĪBAS KANDIDĀTIEM : Minimāla pieredze bāru,restorānu vai viesnīcu jomā. Labas Angļu valodas zināšanas. (Izņemot istabenes ). Velmi strādāt un smaidu jūsu sejās.
Lai iegūtu vairāk informācijas,kontaktējieties ar mūsu uzticamo partneri Latvijā pa zemāk norādītajiem kontaktiem. Tel. +37126047596 e-pasts: kasparsoffice@gmail.com

1 vakance Šveicē:

Vakances Šveicē, darbs autoservisā:
Sakarā ar jaunu autoservisa atvēršanu Šveicē ( franču reģionā ) piedāvājam darbu profesionāļiem, kas ar pieredzi, lielu interesi, motivāciju un velmi attīstīties un piedāvāt savas zināšanas auto remonta / auto biznesa sfērā. Šobrīd ir aktuālas trīs vakances: 1. mehāniķim ar 10 gadu pieredzi, 2. jaunam mehāniķim ar pieredzi un velmi mācīties, 3. Praktikants ar sakuma pieredzi, lielu motivāciju un atbildību.
Prasības: Vidējā profesionālā vai speciālā izglītība; B kategorijas vadītāja apliecība; Prasme strādāt komandā; Vēlme attīstīties un izzināt jaunākās tehnoloģijas; Vēlama rekomendācija no iepriekšējās darba vietas. Bez kaitīgiem ieradumiem
Pienākumi: Dzinēju remontus, ritošās daļas remonti un diagnostika, metināšanas darbi, zobsiksnu apmaiņa, automašīnu riteņu savirzes regulēšana, automašīnu tehnisko apkopju un citu remontdarbu veikšana, ruļļu, ķēdes, sprauslu, un citu a/m mezglu remonts un maiņa, savērsuma sagāzuma stends, riepu montāža un demontāža, māka strādāt ar instrumentiem. Pieredzējušam mehāniķim ar min 10 gadu pieredzi , jāpārzina pilnīga motora uzbūve dažādu marku automobiļiem, maka izjaukt un salikt, visas mehāniskas un ritošas daļas sīkumu pārzināšana.
Apstākļi: Firma nodrošina labus darba apstākļus, soc. Garantijas, specapgērbs, specatslēgas un instruments, ir konkurētspējīga darba alga (laba). Pastāvīgu un dinamisku darbu; Labus un modernus darba apstākļus; Atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu; Dzīvošanu un transportēšanu; Jautājumu risināšana, saistīta ar dzīvi un darbu Šveicē. Uzturēšanas atļaujas.
Liels potenciāls. Bonusi un piemaksas par kvalitatīvu darbu, labām atsauksmēm un pozitīvu apgrozījumu.
Labas virsstundu apmaksas. Algas pieredzējušiem speciālistiem no 1200ls, Ar pamata pieredzi no 800ls.
Ņemot vētrā vakances steidzamo aktualitāti, interesentiem lūgums sutīt CV uz: vai zvanīt uz norādīto tālruņa numuru. 26359984

В связи с открытием нового сервиса в Швейцарии (французский регион) предлагают работу специалистам:
1. механик -10 летний опыт работы,
2. помошник механика, имеющий опыт и желание учиться,
3. стажер с началом опыта, огромная мотивация и ответственность.
Требования: Среднее профессиональное или техническое образование; Категория B водительское удостоверение;
Способность работать в команде; Желание расти и осваивать новые технологии; Желательно рекомендации с предыдущего места работы; Без вредных привычек.
Обязанности: Ремонт двигателя, текущий ремонт и диагностика, регулировка автомобильных колёс, техническое обслуживание машины и другие ремонтные работы…
Опытный механик с 10 летним опытом работы: знание различных марок автомобиля, кошелек разбирать и собирать, всю механнику и знания подвески деталей.
Условия: Компания предоставляет хорошие условия труда, соц. гарантии, специальную одежду, инструмент, конкурентоспособную заработную плату. Хорошие и современные условия труда;
Отзывчивый и дружный коллектив, Проживание и транспорт. Полностью все вопросы, которые относятся к жизни и работе в Швейцарии, вид на жительство.
Большой потенциал: Бонусы и премии за хорошее качество работы, хорошие отзывы. Зарплата специалистам от 1200ls, с основным опытам ot 800Ls.
Учитывая актуальность, заинтересованным сторонам пожалуйста, присылайте резюме по адресу: или позвоните по телефонному номеру 26359984

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lētos lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiletes.