Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Norvēģijā, Spānijā, Francijā, Nīderlandē un Kiprā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

2 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, Leeds, darbs viesnīcās:
Viesnīcu un atpūtas parku ķēdei Marriott Hotels, sakarā ar jaunas viesnīcas atvēršanu vajadzīgi darbinieki apkalpojošajā sfērā. Mūsu jaunā viesnīca tiks atvērta Leeds pilsētā ( Lielbritānija ). Viesnīcā ir 57 istabas no tām 4 luksusa.Mēs esam ieguvuši 4 zvaigžņu viesnīcas statusu. Kā arī ir naktsklubs,kas var uzņemt līdz 400 cilvēkiem. Kā arī ir vacances citās pilsētās mūsu viesnīcās. Meklējam cilvēkus apkalpojošajā sfērā: Bārmeņus/es,viesmīļus/es,visu kvalifikāciju pavārus, virtuves strādniekus,istabenes kā arī cilvēkus uzņemšanā.
MĒS PIEDĀVĀJAM: Stabilu un konkurēt spējīgu atalgojumu no 6.10 – 12.10 GBP/Stundā ( atkarībā no ieņemamā amata)
Nodrošinam ar dzīvošanu 35 GBP/nedēļā. Apmaksātu atvaļinājumu 21 dienu gadā. Līgumu 4 -12 mēneši. Atlaižu kartes mūsu viesnīcās.
PRASĪBAS KANDIDĀTIEM: Minimāla pieredze bāru,restorānu vai viesnīcu jomā. Labas Angļu valodas zināšanas.
Velmi strādāt un smaidu jūsu sejās.
Lai iegūtu vairāk informācijas, kontaktējieties ar mūsu uzticamo partneri Latvijā pa zemāk norādītajiem kontaktiem. E-pasts: kasparsoffice@gmail.com Telefons: +37126047596

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Piedava darbu noliktavu operatoriem (Warehouse Operatives) un autopacelaju vaditajiem (FLT Drivers). Darba pienakumi – skjiroshana , pakoshana. Noliktavas atrodas Ziemeljrietumu Anglija (North West ) .
Atalgojums sakot no 6.08 – 11.78 stunda , iespejamas virsstundas . Darbs piemerots virieshiem , sievietem , pariem . Piemerotiem kandidat iespeja iegut ilgterminja kontraktu . Tikai pretendentiem ar anglju valodas zinashanam . Dzivesvieta tiek nodroshinata.
Срочно !!! предлогаем ваканции операторам складов (Warehouse Operatives) и FLT Drivers . Должастние обязанности – сортировка , упаковка . Склады находится на Северо Западе Великобританиию Оплата начиная 6.08 – 11.78 в час возможни сверхурочние . Pабота подходит женсчинам , музсчинам , парам . Толко кандидатам со знаниям анлиского языка . Возможен долгосрочний контракт . Место проживание гарантированно

Sludinājuma termiņš beidzies.

1 vakance Norvēģijā:

Vakances Norvēģijā, darbs būvniecībā:
Vajadzīgi kvalificēti galdnieki, būvnieki krāsotāji, namdari u.t.t. darbam Norvēģijā, ar labu atalgojumu, Prasības: iepriekšēja darba pieredze vai atbilstoša izglītība. Kvalifikācijas diploms. Sertifikāts/apliecība. Potenciālajiem strādniekiem ir nepieciešamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Info angļu valodā. Vecums 18-22. CV angļu valodā.
Sazināties par vakanci var: Kvarnvik, CompanyNo: NO989953117 Adress: Østre Akervei 237, 0976 Oslo, Norway.
Phone: +47 97863793 email: nordic_con@yahoo.com

1 vakance Nīderlandē:

Vakances Nīderlandē (Holandē), darbs pakošanā:
Darbs Holandē. Piedāvā darbu 4 cilvēkiem ražotnē pie produktu un dažādu ēdienu pakošanas – komplektēšanas. Prasības: Angļu valoda – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Priekšroka tiks
dota kandidātiem ar līdzīgu iepriekšējo darba pieredzi. Darba alga 8.65 eiro/h bruto (pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana 09.01.12. Izbraukšana 7.01.12 ar Ecolines autobusu. Ceļš jāapmaksā pašam kandidātam. Amsterdamā sagaidīs darba devējs.
Lai pieteiktos, zvaniet pa norādīto tālruņa nummuru: +37120474162; informacija.holland@inbox.lv

1 vakance Spānijā:

Vakance Spānijā, Maljorkā, darbs restorānā:
Tiek meklētas viesmīles un bārmeņi darbam maljorkā viesnīcas restorānā (www.elmiradordecalapi.com), dzīvesvieta un ēdināšana nodrošinātam, alga sākot no 700€ mēnesī+tips,pieredze šajā sfēra un angļu valodas zināšanas obligātas, spāņu valodas kursi tiks nodrošināti uz vietas, darba sākšana no 20 februāra.
Darba intervijas Rīgā sākot no 20 janvāra interesentus sūtīt CV ar foto un kontaktdatiem uz email viesmiiliitis@inbox.lv

1 vakance Francijā:

Vakance Francijā, darbs apkalpojošam personālam:
Steidzami tiek meklēts pāris ( vīrietis un sieviete ), darbam Francijas Dievidos. Nav jamaksā par darbā iekārtošanu!! Pāris, kas uz doto mirkli strādā, Janvāra beigās dodās uz Latviju un ir nepieciešams jauns pāris.
Valodas zināšanas angļu vai Franču, sarunvalodas līmenī. Autovadītaja apliecība – vismaz vienam no pāra! Dzīvošana atmaksāta, pārtika uz pašu rēķina, vidēji 200 eiro uz diviem.
Alga 550 eiro katram, mājkapotaja darbs lielā mājā, kurā dzīvo viens cilvēks.
Par vakanci lūgums sazināties sīkakai informācijai uz velnaste@yahoo.com

1 vakance Kiprā:

Vakance Kiprā, darbs apkalpojošam personālam:
Vajadzigas siev.darbam Kipra, Limassola bara, vec. no 18 – 30g. Alga 1000 euro/men. + dzeramnauda.
Dzivoshana iekljauta!!!
Sikaka info rakstiet uz e-pastu: darbs_limassol@inbox.lv vai zvaniet mob.0037599848833

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm.