Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Zviedrijā un Nīderlandē


Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

4 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, Skotijā, darbs auto vadītājiem:
Meklejam stradniekus un auto vaditajus darbam Anglija un Skotija! Anglu valoda nav nepieciesama, dzivesvietu nodrosinam, darba pienakumus apmacam uz vietas. Samaksa no 150-350 marcinam nedela. Darbs komandas.
Sikaku info var iegut caur e-pastu inesepole@gmail.com , vai ari pa telefonu 07425278664

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 5.93gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina.
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145

Vakances Anglijā, darbs gaļas rūpniecībā:
Steidzami meklejam 10 cilvekus, viena no lielakajiem galas parstrades uznemumiem Anglija ( VION). Darbs uz linijam, pakoshanas nodalas, ka ari noliktavas, cepshanas nodalas. Darba samaksa 6.08 marcinas stunda, 40-60 stundas nedela. Nekada samaksa par darba iekartoshanu netiek prasitas, tikaj lidzi jabut par iri. Darbs garantets. Ja nepiecieshams varam sniegt rekomendacijas, no cilvekiem kuri jau strada.
Ja ir intrese ludzu pieteikumus sutit uz e-pastu stafflinegroup@gmail.com

Vakances Anglijā, darbs operatoriem un vadītājiem:
NEMAKSAJIET PAR DARBA IEKARTOSHANU LIELBRITANIJA!!! STEIDZAMI !!! Piedava darbu noliktavu operatoriem (Warehouse Operatives) un autopacelaju vaditajiem (FLT Drivers). Darba pienakumi – skjiroshana , pakoshana. Noliktavas atrodas ZZiemeljrietumu Anglija (North West ). Atalgojums sakot no £6.08 – £11.78 stunda , iespejamas virsstundas. Darbs piemerots virieshiem , sievietem , pariem. Piemerotiem kandidat iespeja iegut ilgterminja kontraktu. Tikai pretendentiem ar anglju valodas zinashanam. Dzivesvieta tiek nodroshinata.
НЕПЛАТИТЕ ЗА УСТРОИСТВА НА РАБОТУ В ВЕЛИКОБРИТАНИИ !!! Срочно !!! предлогаем ваканции операторам складов (Warehouse Operatives) и FLT Drivers. Должастние обязанности – сортировка , упаковка. Склады находится на Северо Западе Великобританиию Оплата начиная £6.08 – £11.78 в час возможни сверхурочние. Pабота подходит женсчинам , музсчинам , парам. Толко кандидатам со знаниям анлиского языка. Возможен долгосрочний контракт. Место проживание гарантированно.

2 vakances Zviedrijā:

Vakances Zviedrijā, darbs apkopējai:
Zviedrijas slēpošanas kūrortā vajadzīga apkopēja. Sezonas darbs no 20.12.2011.- 20.04.2012. Prasības: laba angļu sarunvaloda, B kategorijas autovadītāja apliecība un pieredze uzkopšanā. Piedāvājam labu atalgojumu, bezmaksas dzīvošanu un ēdināšanu darba laikā.
Zvaniet 26741802, Rakstiet: vakances@srcleaningservices.lv

Vakances Zviedrijā, darbs restorānā:
Vajadzīgs maizes cepējs darbam Zviedrijas slēpošanas kūrorta restorānā. Prasības: laba angļu sarunvaloda, savs auto( lai brauktu uz un no darba), pieredze tādā vai līdzīgā darbā( pavārs, konditors). Piedāvājam: labu samaksu, bezmaksas dzīvošanu un ēdināšanu darba laikā.
Lūdzu, zvaniet 26741802 ( darba dienās no 9.00-16.00), rakstiet: vakances@srcleaningservices.lv norādot, kādai vakancei piesakaties.

1 vakance Nīderlandē:

Vakances Nīderlandē (Holandē), darbs lauksaimniecībā:
Steidzami vajadzīgas divas sievietes pie puķu sīpolu (lillijas, narcises) pakošanas. Darba alga 8.65 eiro/h bruto. Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana 28.11.11.
Kandidātam pašam jāsedz ceļa izdevumi ~ 81.00LS (ar ECOLINES autobusu 26.11.11).
Lai pieteiktos, zvaniet pa zemāk norādīto tālruņa nummuru. T. +37120474162 E-mail: informacija.holland@inbox.lv

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm.