Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Vācijā, Anglijā, Norvēģijā, Kiprā, Holandē un Šveicē


Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

10 vakances Anglijā:

Vakance Anglijā, darbs noliktavās un fabrikās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 5.93gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina.
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145

Vakance Anglijā, Londonā, darbs miesniekam:
Vajadzīgi miesnieks (atkaulotājs), darbam Anglijā, medījuma gaļas pārstrādes uzņēmumā un 3 cilvēki medījuma putnu pārstrādes cehā. Miesniekiem nepieciešama iepriekšējā pieredze. Darbs uz sezonu 01.11. līdz 31.03. ,sešas dienas nedēļā, 12 stundas dienā, alga 7 GBP/stundā. Prasības bez kaitīgiem ieradumiem, spēja strādāt fiziski smagu darbu , vēlēšanās nopelnīt. Uzņēmums nodrošina ar apmešanos vietu (darbinieku māja). Ir jābūt tiesībām strādāt Eiropas savienības valstīs. Nav nepieciešamas angļu valodas zināšanas. Jāsedz ceļa izdevumi.
Sazināties par vakanci: Edgars, e-mail: edzus.uk@gmail.com

Vakance Anglijā, darbs pakotājiem:
Steidzami nepiecieshami 8 cilveki darbam Lielbritanijas lielakaja vistas galas parstrades rupnica 2 sisters. Darbs uz linijam, noliktavas, pie cepshanas linijam, klineri. Darba samaksa 6.08 poundi stunda. Ar dzivesvietam palidzam. Darbs divas mainas, no 6-14, 14-22., ka ari nakts mainas no 22-6, ir iespejas ari stradat, virstundas, ka ari sesdienas un svetdienas. Darbinieki vajadzigi nekavejoties, tadel pieteikties tiesham gribetajus. Par darba iekartoshanu priekshapmaksas javeic nekadas nav. Izbraukshana pec divam nedelam.
Par vakanci jautājumus sutiet uz e-pastu: stafflinegroup@gmail.com

Vakance Anglijā, darbs fermās:
Labdien, vajadzigi vairaki cilveki galas parstrades uznemumos, ka ari shampinjonu audzeshanas ferma, steidzami. Darba samaksa 6.08.Darbs oficials, algu parskaita bankas konta, visi nodokli nomaksati.39 stundas ned, ja ir veleshanas, var stradat overtaimus. Ir nepiecieshami: Pakotaji. Noliktavas darbinieki. Galas cepeji. Senu lasitaji. Ar dzivesvietam nodroshinam, par iekartoshanu sakuma jamaksa nav.
Sikaku info rakstiet uz e-pastu: oskars.vidzis@gmail.com

Vakance Anglijā, darbs lauksaimniecībā:
Nepieciešami strādnieki šampinjonu fermā, jāvāc sēnes, jāfasē, uc.Vēl ir iespējamas vakances vistas gaļas pārstrādes uzņēmumā. Darbs ir patstāvīgs-visu sezonu, alga 5.95 GBP stundā.Darbs maiņās 6-14 14-22 var arī strādāt virsstundas, jāstrādā 40st nedēļā vai vairāk.Dzīvošna Brandon pilsētā, darbs ir 15 jūdzes no pilsētas, iet sabiedriskais transports.Ja nepieciešams lidostā var sagaidīt cilvēks kurš arī palīdzēs nokārtot visas formalitātes uz vietas.
Vairāk info uz e-pastu oskarstrenneris@inbox.lv vai tel.27480698 Oskars.

Vakance Anglijā, darbs lauksaimniecībā:
Nepieciesham darbs Anglija? Varam palidzet iekartoties darba, lilakaja suffolk mushrooms factory. Darbs rita mainas. Nepiecieshami: Laistitaji, Pickeri. Alga 6.08 marcinas stunda.40-50 stundas nedela pec Jusu izveles. Palidzam nokartot visas formalitates lai atvertu bankas kontu, ka ari palidzam atrast dzivokli.
Priekshapmaksas par darba iekartoshanu netiek nemtas.
Sikak info par vakanci uz e-pastu: jpriekulis@gmail.com

Vakance Anglijā, darbs fabrikās:
Darbs (fasēšana – fabrikas), dzivesvieta (privatmajas). Bez iekartošanas maksas.
Info pa tālruni: 22130488

Vakance Anglijā, Horšama, darbs aprūpē:
Piedāvā iespēju dabūt darbu veco ļaužu aprūpes namā, kā arī dzīvessvietu – dzīvoju divsstāvu dzīvoklī, dzīvoklis ar ērtībām, vienīgais nosacījums īres maksa. dzīvoju ar 7 gadīgu bērnu un suni.
Info par vakanci: guttaa@inbox.lv

Vakance Anglijā, darbs ofisā:
Recruitment Consultant Needed. Position: 2x Recruitment Consultant (Latvian, Russian and English speakers). Start: ASAP. Branch: Kent, Chartham. Responsible to: Recruitment Manager. MAIN FUNCTION:
We are now actively looking for Latvian, Russian, English speaking recruitment consultants who would like to join our friendly team. Reporting directly to the Recruitment Manager, the post holder will be responsible for the recruitment and selection of workers from Latvia employed through Pro-Force to farms and Packhouse’s in the UK and abroad. MAIN RESPONSIBILITIES: To attract potential candidates; To assist with recruitment of workers; To ensure that all workers understand what is expected of them; To ensure that all workers have legal status to work in the UK; To help organise interviews and meetings; To assist with staff training and development; To administrate the Database/Files etc. and ensure that all information held is up to date; To perform any other duties relevant to the function or the department as directed by Recruitment Manager.
The ideal candidate must have: Driving licence; Multi lingual (English & Latvian & Russian essential); Flexibility in hours and days is required; IT Skills (Office package essential).
If you are interested in this vacancy please email your CV and cover letter to jobs@pro-force.co.uk

Vakance Anglijā, darbs noliktavās:
Piedava darbu noliktavu operatoriem (Warehouse Operatives) un autopacelaju vaditajiem (FLT Drivers).
Darba pienakumi – skjiroshana , pakoshana. Noliktavas atrodas ZZiemeljrietumu Anglija (North West ). Atalgojums sakot no £5.93 – £11.78 stunda , iespejamas virsstundas. Darbs piemerots virieshiem , sievietem , pariem. Piemerotiem kandidat iespeja iegut ilgterminja kontraktu. Tikai pretendentiem ar anglju valodas zinashanam. Dzivesvieta tiek nodroshinata.

НЕПЛАТИТЕ ЗА УСТРОИСТВА НА РАБОТУ В ВЕЛИКОБРИТАНИИ !!!
Срочно !!! предлогаем ваканции операторам складов (Warehouse Operatives) и FLT Drivers .
Должастние обязанности – сортировка , упаковка. Склады находится на Северо Западе Великобританиию Оплата начиная £5.93 – £11.78 в час возможни сверхурочние. Pабота подходит женсчинам , музсчинам , парам .
Толко кандидатам со знаниям анлиского языка. Возможен долгосрочний контракт. Место проживание гарантированно.

6 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs aprūpē:
Meklē laipnu, uzticamu un izpalīdzīgu aprūpētāju (līdz 55 gadu vecumam) vēlams ar iepriekšēju pieredzi vecu cilvēku aprūpē darbam vācu ģimenē. Nepieciešamas vācu sarunvalodas zināšanas. Ar aprūpētāju tiks noslēgts darba līgums. Vācijā tam tiks veiktas sociālā, veselības, pensijas un nelaimes gadījumu apdrošināšana. Alga pirms nodokļu nomaksas orientējoši ap 1300 eiro mēnesī. Mājoklis un uzturs par brīvu. Tiek segti ceļa izdevumi turp un atpakaļ. Ja būs nepieciešams, pirms darba uzsākšanas tiks piedāvāts īss aprūpes darbā pielietojamās valodas treniņš un palīdzība Vācijā uz vietas, kārtojot darba un sadzīves jautājumus.
Mūsu kontakti par vakanci: normunds@kabelmail.de , ulrich.fitzke@kabelmail.de , tel.20270627

Vakances Vācijā, darbs ar zirgiem:
Steidzami vajdzigs cilveks pie zirgiem Vacija. Vacu valoda nav obligata, pietiek ar anglu. Ja zvanisiet, runajiet latviski.
Sikaka informacija pa talruni 004917659662528

Vakances Vācijā, darbs noliktavās:
Firma “NordFrost” piedāvā vīriešiem vecumā no 21 – 50 gadiem oficiālu darbu noliktavā. Darbs atrodas Nirnbergā, Vācijā. Darba alga pēc padarītā, minimāli 1000 EUR/mēnesī. Firma nodrošina ar darba specapģērbu, var nodrošināt ar dzīvesvietu (12 EUR/dienā). Jāmāk vāciski skaitīt un saprast skaitļus līdz 200. Darbiniekam pašam jāapmaksā ceļa izdevumi līdz Nirnbergai un jāņem līdz nauda dzīvošanai pirmajam mēnesim.
Kontaktinformācija: +4917685347285

Vakances Vācijā, darbs būvniecībā:
Viens no lielākajiem plauktu sistēmu ražotājiem eiropā ar 15 filiālēm rietumeiropā un austrumeiropā piedāvā darbu savā uzņēmumā. Vajadzīgi četri cilvēki, kas varētu montēt gatavo produkciju pie klientiem un seši cilvēki, kas veiktu pasūtījumu komplektāciju noliktavā.Starp noliktavas dearbiniekiem vajadzīgas trīs sievietes ( marķēšanai ). Priekšroka tiks dota cilvēkiem ar vācu valodas zināšanām, C kategorijas vadītāja apliecību. Sakarā ar to ,ka uzņēmums ir ģimenes uzņēmums vislielākā priekšrocība tiek piedāvāta jaunajām ģimenēm. Viss nepieciešamais darbu uzsākšanai un dzīvošana tiek nodrošināta.
CV (latviešu vai vācu val.) lūdzu sūtīt uz e-mail: noliktavu.sistemas@g.mail.com

Vakances Vācijā, darbs būvniecībā:
Vācu firma Sico steidzami aicina darbā kvalificētus strādniekus Vācijā. Neesam starpnieku firma, būsim tiešais jūsu darba devējs. Tiek meklēti: Fasādes montieri; Izolētāji; Jumiķi; Stikla fasāžu montieri; Metinātaji; Atslēdznieki; Darbinieki dažādu metāla konstrukciju izgatavošanai. Prasības: Pieredze/izglītība attiecigaja amatā; Kandidātiem jābut pamata vācu valodas zināšanām.
Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, sūtiet savu CV ar darba prasmēm un pieredzi uz epastu: sicogmbh@inbox.lv

Vakances Vācijā, darbs medicīnā:
“Ambulanter Pflegedienst Giessen GmbH” meklē sertificētas medmāsas darbam Vācijā.
Prasības no kandidātiem: Koledžas diploms profesionālā kvalifikācija “māsa”; Latvijas Republikas Ārstniecības personu un ārstniecības atbalsta personu reģistrs; Profesionāla pieredze medmāsas profesijā;
Vācu valodas zināšanas(vismaz iesācēju līmenis); Perfektas krievu valodas zināšanas; Autovadītāja apliecība. Mēs Jums piedāvājam labi apmaksātu darbu, veselības apdrošināšanu, palīdzam dzīvesvietas meklēšanā un dokumentu noformēšanā-Vācijā.
CV un motivācijas vēstuli(saprotam tikai krievu un vacu val.) lūdzam nosūtīt uz norādīto e-mail: pflegedienst24@hotmail.de vai visa informācija pa tālruni: +4916414984038.

Transporta pakalpojumi Vācijā:
Aizvedisim Jus un Jusu mantas uz Vaciju par viszemakajam cenam. Jau 4 gadu pieredze pārvadājumos.
Zvaniet 27006087 vai rakstiet uz braucam9@inbox.lv

Transporta pakalpojumi Vācijā:
Latvija – Vācija – Latvija. Regulāri pasažieru un kravu pārvadājumi. Ātrums, profesionalitāte, garantijas – mēs esam uzticams partneris turpmākai sadarbībai. PASAŽIERU PĀRVADĀJUMI Mūsu mikroautobusi ir aprīkoti ar ērtām sēdvietām, kas īpaši pielāgotas tāliem pārbraucieniem, ziemai ir autonomā apsilde salonā, vasarai kondicionieris. Ir dvd atskaņotājs, rādīsim labas filmas. KURJERPĀRVADĀJUMI Piedāvājam profesionālus un regulārus kurjer sūtījumu pārvadājumus starp Latviju un Vāciju . Jums ir iespēja nogādāt sīkpakas, personīgo bagāžu, sadzīves tehniku, interneta veikalos iegādātos pirkumus, kā arī motociklus, kvadriciklus, motorollerus un velosipēdus, protams, arī lielāka apjoma sūtījumus. Mēs piedāvājam profesionālu attieksmi, precizitāti un garantijas. Reisi tiek organizēti 5 reizes mēnesī – atbilstoši ikviena klienta prasībām. Reisu grafiks ir pavisam vienkāršs – Katru sesdienu uz Vāciju, un katru pirmdienu uz Latviju.
Droši rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet uz norādīto tel. nr. , lai uzzinātu vairāk. Epasts: vedam@inbox.lv Telefons: 20461176

2 vakances Norvēģijā:

Vakances Norvēģijā, darbs būvniecībā:
Okuma CNC operators, darbs Norvēģijā. Prasības: darba pieredze specialitatē, angļu valoda labā līmenī. Kandidātiem jābūt Eiropas paraugā CV angļu valodā.
CV jāsūta uz: Magma Consulting SIA, A. Kalniņa iela 6-4, Rīga, LV-1050, tālr. +371 67242420, magmaconsulting@apollo.lv

Vakances Norvēģijā un Zviedrijā, darbs būvniecībā:
Vajadzīgi galdnieki, būvnieki krāsotāji, namdari u.t.t. darbam Norvēģijā, Zviedrijā ar labu atalgojumu, Prasības: iepriekšēja darba pieredze vai atbilstoša izglītība. Potenciālajiem strādniekiem ir nepieciešamas angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Vecums 18-22 Info angļu valodā.
CV angļu valodā. Kontaktinformācija: E-pasts: swedengroup@yahoo.com

1 vakance Šveicē:

Vakances Šveicē, darbs ģimenē:
Vajadzigs gimenes paris Geneva, Krievu valodas runajosa gimene, no 35 lidz 50 gadiem, ar B kategorijas tiesibam, virietim, visu sikak vai pa e-pastu, vai telefonu, darbs oficals, un nav jamaksa par to.
Info par vakanci e-pasts maral6565@inbox.lv , tel-+41797898335

1 vakance Holandē:

Vakance Holandē, darbs būvniecībā:
Nepieciešams atslēdznieks ar pamatznāšanām metināšanā, hidraulikā, elektrībā, traktortehnikas remontā un to apkopē. Nepieciešams Angļu, Vācu vai holandiešu sarunas līmenī. Darba samaksa 7 eiro stundā NETO + kontrakts + veselības apdrošināšana. DARBA IEKĀRTOŠANA BEZ MAKSAS BEZ STARPNIEKIEM.BIĻETI UZ HOLANDI APMAKSĀ DARA DEVĒJS.
Sīkāka informācija Holande: +31653703630 ( John Verbruggen ) www.oesterzwam.nl , info@oesterzwam.nl . Latvija: +37126372754 ( Ģirts )

1 vakance Kiprā:

Vakance Kiprā, darbs būvniecībā:
Требуются мастера по венецианской штукатурке. Работа на Кипре, продолжительностью в 2 месяца. Начало работы в конце октября. Резюме присылать на указанный электронный адрес.
Meklējam meistarus, kas prot veikt venēciešu apmetumu. Darbs Kiprā, darba ilgums 2 mēneši. Darba sākums oktobra beigās.
Pieteikumus sūtīt uz norādīto elektronisko adresi: dainis_svarinskis@inbox.lv

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lētos lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiletes.