Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Nīderlandē, Šveicē, Dānijā, Īrijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Anglijā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

7 vakances Nīderlandē:

Vakances Nīderlandē, darbs pārtikas nozarē:
Darbs Holandē. Piedāvā darbu ražotnē pie siera, siera izstrādājumumu u.c. produktu pakošanas – komplektēšanas.
Prasības: Angļu valoda – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Darba alga 8.72 eiro/h bruto (pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Kandidātiem pašiem jāsedz tikai ceļa izdevumi. (Par darbā iekārtošanu samaksa netiek ņemta.) Darba uzsākšana Aprīlis.
Savu CV ar norādi „Operators” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs auto industrijā:
Darbam Holandē vajadzīgi profesioāli auto sagatavotāji-krāsotāj. Darbs ar augstu precizitāti un standartiem.
Pienākumi: nodrošināt kvalitatīvu auto sagatavošanu krāsošānai. Prasības: labas tehniskās zināšanas auto jomā, zināšanas un interese par automašīnu uzbūvi, remontu un krāsošanas darbiem; obligāta darba pieredze šajā jomā; angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības; Piedāvājam; pilna laika darbu (no 40h nedēļa), motivētu atalgojumu atbilstoši darba rezultātiem; Nodrošinam ar dzīvesvietu; Kandidātiem pašiem jāsedz tikai ceļa izdevumi ~70.00LS. Darba uzsākšana Aprīlis.
Savu CV ar norādi „Auto krāsotājs” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs celtniecībā:
Darbam Holandē vajadzīgi divi profesionāli Bruģa licēji. Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.65eiro/h bruto. Darba uzsākšana Aprilis.
Prasības: Obligāta darba pieredze šajā jomā vismaz 2 gadi; Angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātam pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Bruģētājs” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs celtniecībā:
Darbam būvniecībā Holandē vajadzīgi celtnieki – profesioāli krāsotāj. Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.72eiro/h bruto. Darba uzsākšana Aprilis. Prasības: Obligāta darba pieredze šajā jomā vismaz 2 gadi; Angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātam pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Krāsotājs” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs lauksaimniecībā:
Darbam Holandē vajadzīgi vīrieši pie dārzu apzaļumošanas. Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.72eiro/h bruto. Darba uzsākšana Aprīlis. Prasības: Vēlama darba pieredze šajā jomā; Angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātam pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi~70.00LS. (par darbā iekārtošanu nav jāmaksā).
Savu CV ar norādi „Apzaļumošana” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv ; Info par vakanci: tel: +371 20474162

Vakances Nīderlandē, darbs uzkopšanā:
Darbam Holandē vajadzīgas čaklas telpu uzkopšanas darbinieces. (ofisu, privātmāju, viesnīcu telpas). Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.65eiro/h bruto. Darba uzsākšana Aprīlis. Prasības: Angļu val. – pamatzināšanu līmenī; Vēlama iepriekšēja darba pieredze šajā jomā. Ieteicamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātēm pašām jāsedz tikai ceļa izdevumi ~70.00LS.
Savu CV ar norādi „Istabene” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , Info par vakanci:, tel: +371 20474162

Vakances Nīderlandē, darbs lauksaimniecībā:
Darbam Holandē steidzami vajadzīgas sievietes (18-35g) pie puķu sīpolu (lillijas, narcises) mehanizētas stādīšnas. Darba alga 8.65 eiro/h bruto. Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana Aprīlis. Kandidātēm pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi ~70.00LS.(par darbā iekārtošanu nav jāmaksā).
Savu CV ar norādi „Dārznieks” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , Info par vakanci:, tel: +371 20474162

2 vakances Zviedrijā:

Vakances Zviedrijā, darbs būvniecībā:
Darbs Zviedrijā – Stokholmā. Steidzami vajadzīgi strādnieki demontāžas un utilizācijas darbiem renovāciju un būvobjektiem Stokholmā. Darba līgums tiek noslēgts ar Latvijā reģistrētu uzņēmumu. Nodokļi, alga un apdrošināšana tiek apmaksāta pēc Latvijas likumdošanas. Darba samaksa par 160 h mēnesī 1116 LVL pēc nodokļu samaksas (ietver gan stundas likmi un dienas naudu). Ir iespējams arī strādāt virsstundas. Uzņēmums nodrošina un apmaksā dzīvokli Stokholmā – Tyresö un Hägersten priekšpilsētās.
Darbiniekam jānodrošina pašam ceļa izmaksas uz/no Zviedrijas, kā arī ēšanas izmaksas.
Prasības: vidējā izglītība; vēlama B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; augsta atbildības sajūta un godprātīga vēlme strādāt; laba fiziskā un emocionālā kondīcija; bez kaitīgiem ieradumiem.
Sūtiet CV (angļu valodā), izziņu par nesodāmību un vēlams autovadītāja apliecības kopiju ar norādi (demontāža Stokholmā) uz: ingars@billigarbetskraft.com vai zvanīt: tel num. 20313368

Vakances Zviedrijā, darbs virtuvē:
Steidzami vajadzīgi pavāri darbam Zviedrijā. Darba vieta atrodas Stokholmā. Prasības: angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, atbilstoša pavāra izglītība un dažu gadu pieredze šajā jomā. Ēdienu gatavošana virtuvē: siltie un augstie ēdieni, kā arī zupas un deserti. Darba līgums tiek noslēgts ar Latvija reģistrētu uzņēmumu, nodokļi, VSSA un alga tiek maksāti LV. Alga apmēram 1000 LVL uz rokas pēc nodokļu apmaksas par 160h (ietverot gan stundas likmi, gan dienas naudu). Dzīvesvietu Stokholmā nodrošina un apmaksā uzņēmums. Darbiniekam jānodrošina pašam ceļa izmaksas uz/no Zviedrijas, kā arī ēšanas izmaksas.
Sūtiet CV (angļu valodā) ar norādi (pavāra darbs Stokholmā) uz: ingars@billigarbetskraft.com vai zvanīt: tel num. 20313368

2 vakance Šveicē:

Vakance Šveicē, darbs auklītei:
Meklejam aukliti musu gimenei Sveice. Delinjam ir 4 gadi, auklitei jaruna krieviski un/vai vaciski/angliski. Darba sakums jau aprili bai maija 2012!
Ludzu sutiet CV ar foto un referencem (ja ir) uz e-pastu: nanny_switzerland@gmx.ch

2 vakances Īrijā:

Vakances Īrijā, darbs lopkopībā:
Vajadzīgi nopietni strādnieki ar pieredzi lopkopībā un iemaņām braukt ar traktoru darbam Īrijā un Ziemeļ Īrijā. Darba uzsākšana Aprīlis. Darba alga 8.65 eiro/h bruto (pirms nodokļu un dzīvesvietas nomaksas. Kandidātiem, kuri var veikt sīkus tehnikas remontus, tiek dota priekšroka. Angļu valoda – pamatvalodas līmenī. Kandidātiem pašiem jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi “Fermeris” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Īrijā, darbs tekstilrūpniecībā:
Strauji augošs uzņēmums Ziemeļīrijā ar vairāk nekā divdesmit filiālēm Irijā un Lielbritānijā piedāvā darbu šuvējām. Darba samaksa sākot no 8.65 – 9.00eiro/h (pirms nodokļu un dzīvesvietas īres nomaksas). Visas sociālās garantijas.Dzīvesvieta piemeklēta no darba devēja puses. Prasības: Darba pieredze individuālo apģērbu šūšanā, pāršūšanā un labošnā vismaz
2 gadi. Angļu valodas zināšana – nav noteicošais. Kandidātēm pašām jāsedz tikai ceļa izdevumi. (Par darbā iekārtošanu samaksa netiek ņemta.) Darba uzsākšana Aprīlis.
Savu CV ar norādi „Šuvēja” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

1 vakance Norēģijā:

Vakances Norēģijā, darbs būvniecībā:
Meklējam divus celtniekus darbam Norvēģijā. Obligāti vajadzīga pieredze guļbūvju izgatavošanā un montāžā. Nepieciešama angļu valoda sarunu līmenī.
CV sūtiet uz darba.vakances@inbox.lv , +4799882715

1 vakance Dānijā:

Vakance Dānijā, darbs lopkopībā:
Piedavaju darbu Danija cuku ferma. Darbs ar sivenmatem pie atnesanas. Vajadziga sieviete ar pieredzi saja joma. Dzivosana nodrosinata (ap 170 Ls menesi), atskaita no algas. Labi darba apstakli, komfortabla dzivosana. Vajadziga krievu un anglu valoda laba limeni obligati. Alga pec nodokliem un ap 1000 Eiro menesi uz rokas. Ilgtermina. Netraucet vieglas pelnas un viegla darba tikotajiem. Te nav paradize. Slinki atri atklajas.
Sikak epasta ar CV un foto obligati uz: dkulikovskis@tvnet.lv

5 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, darbs prakses vietās:
Apmaksāta prakse Lielbritānijā! 2012. gada 13. aprīlī no plkst. 10:00-12:00 tiek piedāvāts atnākt uz tikšanos ar Anglijas darbadevēju, kur Jūs varēsiet uzzināt par nosacijumiem un iepazīties ar darba iespējām un noteikumiem.
Gaidīsim visus studentus-interesentus pēc adreses: 8-jā Studentu dienesta viesnīcā, Lielā iela 19, Jelgava (foajē). NVA licence 3/2009, GLA licence SIAJ0001; Tel.67283807; 20391193, E-pasts: recruitment@jssina.lv, WEB – www.jssina.lv

Vakances Anglijā, darbs aprūpē:
Vajadzīgi aprūpes darbinieki (sievietes) darbam Anglijā – Bristol. ( izbraukšana pie vairākiem pacientiem dienā un aprūpes sniegšna aprūpējamā dzīvesvietā). Nepieciešamas Angļu valodas pamatzināšanas un B kategorijas auto tiesības. Vēlama iepriekšēja darba pieredze šajā jomā. Apmācība tiks veikta uz vietas. Pieļaujamais vecums: 35-60 gadi. Alga sākot ar 7.00- 9.00mārciņas/h bruto ( pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Darba uzsākšana Aprīlis.
Savu CV ar norādi ” APRŪPE” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , Info par vakanci:, tel: +371 20474162

Vakances Anglijā, darbs pakošanā:
Darbs Anglija, Kent. Factory darbi – picking, packing, atalgojums 6.08 vid 35-40 h/ned. Aktualais laiks lidz maijam. sakumam visai dzivosanai nepieciesami 250-300gbp (irei, transportam, esanai) Dzivosana nodrosinata – pa majam.
Par vakanci info: 07574873757 vai +447574873757 Armands

Vakances Anglijā, darbs celtniecībā:
Meklē pieredzējušus galdniekus Anglijā, mēbeļmeistarus darbam Norhemptonā. Valoda nav obligāta, palīdz iekārtoties.
Info par vakanci jjkalejs@gmail.com

Vakances Anglijā, darbs lauksaimniecībā:
Uzsākam darbinieku atlasi zemeņu un kazeņu lasīšanai Leeds, Makins Farm. Darba pienākumos ietilpst zemeņu un kazeņu lasīšana tuneļos, uz paaugstinājumiem un uz zemes. Prasības kandidātiem: spēja strādāt smagu, fiziku darbu, bez veselības problēmām, motivācija. Darba pieredze UK tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba uzsākšana 2011.gada maijs. Mēs piedāvājam LEGĀLU sezonas darbu līdz oktobrim, stabilu atalgojumu, kā arī iespēju nopelnīt bonusus. Samaksa 6,10 sterling marcinas stunda 9.15£ virs 39 darba stundam nedēļā. DARBĀ IEKĀRTOŠANA LielbritanijaIR BEZMAKSAS!
Jautājumi un pieteikšanās darbam, norādot vārdu, uzvārdu un telefona numuru, pa norādīto tālruni, vai e-pastu, norādot referenci ‘’zemenes’’. Kontakti: 00441227730349, e-pasts: jobs@pro-force.co.uk

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm, lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē tur!