Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Īrijā, Beļģijā, Holandē un Vācijā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

9 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 6.08gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145

Vakances Anglijā, darbs viesnīcās:
Darbs viesnīcas Lielbritānijā, vajadzīgi strādnieki viesnīcas un atrakciju parkos Lielbritānijā un Grieķijā. Prasības kandidātiem: laba angļu valodas zināšanas, vēlams pieredze šajā jomā. NVA Licence Nr. 03/2009, Anglijas Licence SIAJ0001. Strādājam kopš 2000. gada.
CV angļu valoda lūdzam sūtīt uz E-pastu – recruitment@jssina.lv , E. Birznieka-Upīša 20A, 622.kab, LV-1050, Telefoni: 67283807; 20391193.

Vakances Anglijā, darbs aprūpē:
Lielbritānija, nepieciešami ATBALSTA DARBINIECES (APRŪPĒTĀJAS) Anglijā, Surrey ar autovadītāja apliecību un iemaņām. Darba pienākumos ietilpst pakalpojumu lietotāju (klientu) aprūpēšana, ierodoties pie katra klienta mājās. Vienas vizītes ilgums aptuveni 30 minūtes līdz 1 stundai. Parasti vizīte ietver klienta apkopšanu, apģērbšanu, ēdiena pagatavošanu, iepirkšanos, veļas mazgāšanu, tīrīšanu un atgādināšanu ieņemt medikamentus, utml. Darba laiks: pilna slodze. Darba uzsākšana: vienojoties.
Prasības: B kategorijas vadītāja apliecība un pieredze auto vadīšanā; Iepriekšēja pieredze aprūpes jomā vēlama, taču nav obligāta, jo pirms darba uzsākšanas tiek nodrošināta pilna apmācība; Jābūt spējīgam sarunāties un saprast angļu valodu; Ar iespēju strādāt no 6-12 mēnešiem un vairāk;
Kompānija piedāvā: Algu no £7 – £8,60 stundā; Iespēju saņemt paaugstinājumu; Pilnībā mēbelētu un ar sadzīves tehniku aprīkotu dzīvesvietu (£65 – £80 nedēļā); Datoru, printeri, bezmaksas internetu un WIFI kompānijas dzīvesvietās; Dienesta auto (parasti SMART), ar iespēju lietot auto arī personiskām vajadzībām; 24 stundu atbalstu no ofisa darbiniekiem; Palīdzību bankas konta atvēršanā, reģistrējoties darbinieku reģistrācijas shēmā un apdrošināšanas numura iegūšanā; 5 dienu apmācību; Bezmaksas dzīvesvietu apmācību laikā; Pilnu 5 dienu sākotnējo apmācību pirms darba uzsākšanas.
Nepieciešams: CV angļu valodā; 2 rekomendacijas vēstules no 2 pēdējām darba vietām; Policijas izziņu par (ne)sodāmību.
Sīkāka informācija pa tālruni +371 26273001 vai e-pastu staff@hansalink.eu.

Vakances Anglijā, darbs brīvajā laikā:
Birmingham, Wolverhampton, London. Piedāvājam legālas peļņas iespējas tiem,kas meklē papildu ienākumus brīvajā laikā vai nedēļas nogalēs.Piemērots arī studentiem (18g)un jaunajām māmiņām.Jūsu vecumam un pieredzei nav nozīmes, jo notiek apmācības jūsu attīstībai un panākumiem.No jums prasām atbildību un pozitīvu attieksmi.
Ja zināt, ka gribat sasniegt ko vairāk, zvaniet jau tagad +447570358401

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Piedava darbu noliktavu operatoriem (Warehouse Operatives). Darba pienakumi – skjiroshana , pakoshana . Noliktavas atrodas ZZiemeljrietumu Anglija (North West ) . Atalgojums sakot no 6.08 – 11.78 stunda , iespejamas virsstundas . Darbs piemerots virieshiem , sievietem , pariem . Piemerotiem kandidat iespeja iegut ilgterminja kontraktu . Tikai pretendentiem ar anglju valodas zinashanam . Dzivesvieta tiek nodroshinata.
НЕПЛАТИТЕ ЗА УСТРОИСТВА НА РАБОТУ В ВЕЛИКОБРИТАНИИ !!! Срочно !!! предлогаем ваканции операторам складов (Warehouse Operatives) . Должастние обязанности – сортировка , упаковка . Склады находится на Северо Западе Великобританиию Оплата начиная 6.08 – 11.78 в час возможни сверхурочние . Pабота подходит женсчинам , музсчинам , парам . Толко кандидатам со знаниям анлиского языка . Возможен долгосрочний контракт .
Место проживание гарантированно .
Info par vakanci: Sludinājuma termiņš beidzies.

Vakances Anglijā, darbs lauksaimniecībā:
Darbs Lielbritānijā. Ir sākusies pieteikumu pieņemšana un dokumentu noformēšana darbam augļu, dārzeņu un ziedu fermās sākot no februara-marta 2012. Pieejami vasaras darbi skolēniem, studentiem un jauniešiem no 18 gadu vecuma Lielbritānijā. NVA Licence Nr. 03/2009, Anglijas Licence SIAJ0001. Strādājam kopš 2000. gada.
Informācijai e-pasts – recruitment@jssina.lv E. Birznieka-Upīša 20A, 622.kab, Rīga, LV-1050, Telefoni: 67283807; 20391193; 29786035; Imantas 51, Daugavpils, LV-5403, Mob. tel.: 26824676; Latgales 20, 404. kab., Rēzekne, LV-4601 Mob. Tālr.: +371 20020150

Vakances Anglijā, darbs aprūpē:
Vajadzīgi aprūpes darbinieki (sievietes) darbam Anglijā. ( izbraukumi pie vairākiem pacientiem dienā un aprūpes sniegšna aprūpējamā dzīvesvietā). Nepieciešamas Angļu valodas pamatzināšanas un B kategorijas auto tiesības.
Vēlama iepriekšēja darba pieredze šajā jomā. Apmācība tiks veikta uz vietas. Pieļaujamais vecums: 35-60 gadi.
Alga sākot ar 7.00- 9.00mārciņas/h bruto ( pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta.
Savu CV ar norādi „APRŪPE” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Anglijā, darbs viesnīcās:
Vajadzīgi pavāri, pavāra palīgi, virtuves darbinieki 3/4/5/ zvaigžņu viesnīcās Lielbritānijā. Darba uzsākšana Februāris – Marts. Darba nedēļa no 40+ stundas. Atalgojums sākot no 7-8 GBP stundā ( pirms dzīvesvietas un nodokļu nomaksas). Dzīvesvieta piemeklēta. Kandidātiem pašiem jāsedz tikai ceļa izdevumi. (Par darbā iekārtošanu samaksa netiek ņemta.) Nepieciešamas Angļu valodas pamatzināšanas. Obligāta iepriekšēja darba pieredze šajā jomā vismaz 12 mēneši
Savu CV ar norādi „Viesnīcas” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Anglijā, darbs uzkopšanā:
Darbam Lielbritānijā (Crowborough) vajadzīga mājsaimniece – telpu uzkopšana, veļas gludināšana. Darbs oficiāls. Alga sākot no 6.30 mārciņas/h bruto. Darba uzsākšana ASAP Februāris. Prasības: Angļu val. – pamatzināšanu līmenī; Iepriekšēja darba pieredze šādā amatā ne mazāk kā viens gads. Kandidātei pašai jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Mājsaimniece” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Pakalpojumi Anglijā, transports:
Anglija – Latvija, regulāri transporta pakalpojumi no Latvijas uz Angliju un atpakaļ. Nogādājam pasažierus un sūtījumus nepieciešamajā laikā un vietā.
Kontakti: +37129266444, +37126437964

1 vakance Īrijā:

Vakances Īrijā, darbs lauksaimniecībā:
Strauji augošs uzņēmums Ziemeļīrijā ar vairāk nekā divdesmit filiālēm Irijā un Lielbritānijā piedāvā darbu šuvējām. Darba samaksa sākot no 8.65 – 9.00eiro/h (pirms nodokļu un dzīvesvietas īres nomaksas). Visas sociālās garantijas.Dzīvesvieta piemeklēta no darba devēja puses. Prasības: Darba pieredze individuālo apģērbu šūšanā, pāršūšanā un labošnā vismaz 2 gadi. Angļu valodas zināšana – nav noteicošais. Kandidātēm pašām jāsedz tikai ceļa izdevumi. (Par darbā iekārtošanu samaksa netiek ņemta.). Darba uzsākšana Februāris-Marts.
Savu CV ar norādi „ŠUVĒJA” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

2 vakances Beļģijā:

Vakances Beļģijā, darbs frizētavā:
Piedāva darbu Beļģijā Antverpenē kvalificētam frizierim ar 4-5 gadu pieredzi, nepieciešamas angļu vai franču valodas zināšanas, vēlamas krievu val. Piedāvā dzīvošanu.
CV angļu val. un sīkāka info pa e-pastu: pjoope@yahoo.com

Vakances Beļģijā, sadarbība:
Latvijas uzņēmums, kurš nodarbojās ar demontāžas darbiem Beļģijā, meklē sadarbības partneri objektu piegādei Beļģijā gan Holandē.
SIA “J.L.L.”, tel. informācijai +37128863104

2 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs noliktavās:
Sakarā ar darba apjomu palielināšanos, viens no lielākajiem noliktavu plauktu sistēmu ražošanas uzņēmumiem, piedāvā darbu montētājiem un noliktavas strādniekiem. Priekšroka pāriem un cilvēkiem, kas saista savu darbību vācijā uz ilgāku laika posmu. Uņēmumā jau strādā latviešu ģimenes! Uzņēmums ir nopietns un sagaida no darbiniekiem adekvātu attieksmi.
Tel +4917671298877, noliktavu.sistemas@gmail.com , CV vēlams sūtīt latviešu un vācu valodās

Vakances Vācijā, darbs būvniecībā:
Steidzami vajadzigi 4tru cilveeku brigade, ar lielu pieredzi: muresana, betonesana, armaturas stiegrosana, veidnju uzstaadisana! Profesionaala izgliitiba, velams! Darbs pa taisno, bez starpniekiem!
Kontakti +49015781851090 Vitalijs

5 vakances Nīderlandē (Holandē):

Vakances Nīderlandē, darbs būvniecībā:
Metālizstrādājumu ražošanas uzņēmumam Holandē vajadzīgi METINĀTĀJI-speciālisti (MIG, MMA, MAG, TIG; Kā arī speciāliesi „G6” ar prasmēm metināt 45 grādu leņķī): Darba samaksa sākot no 8.72eiro/h -10.00 eiro/h(pirms nodokļu un dzīvesvietas īres nomaksas). Visas sociālās garantijas. Darba uzsākšana Februāris – Marts;
Prasības: Noteikti iepriekšēja darba pieredze attiecīgajā nozarē; angļu valoda – vēlams pamatzināšanu līmenī.
Savu CV ar norādi „Metinātājs” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs būvniecībā:
Darbam būvniecībā Holandē vajadzīgi profesioāli krāsotāj. Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.72eiro/h bruto. Darba uzsākšana Februāris – Marts.Prasības: Obligāta darba pieredze šajā jomā vismaz 2 gadi; Angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātam pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Krāsotājs” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs būvniecībā:
Darbam būvniecībā Holandē vajadzīgi profesioāli mūrnieki. Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.72eiro/h bruto. Darba uzsākšana Februāris – Marts. Prasības: Obligāta darba pieredze šajā jomā vismaz 2 gadi; Angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātam pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Mūrnieks” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs būvniecībā:
Darbam Holandē vajadzīgi vīrieši pie dārzu apzaļumošanas. Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.72eiro/h bruto. Darba uzsākšana Marts. Prasības: Vēlama darba pieredze šajā jomā; Angļu val. – pamatzināšanu līmenī un vēlamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātam pašam jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Apzaļumošana” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Vakances Nīderlandē, darbs uzkopšanā:
Darbam Holandē vajadzīgas čaklas telpu uzkopšanas darbinieces. (ofisu, privātmāju, viesnīcu telpas).
Darbs oficiāls. Alga sākot no 8.65eiro/h bruto. Darba uzsākšana Marts. Prasības: Angļu val. – pamatzināšanu līmenī; Vēlama iepriekšēja darba pieredze šajā jomā. Ieteicamas B kategorijas auto vadītāja tiesības. Kandidātēm pašām jāsedz tikai ceļa izdevumi.
Savu CV ar norādi „Istabene” sūtiet: informacija.holland@inbox.lv , telefons informācijai: +37120474162

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm, lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē tur!