Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Vācijā, Anglijā, Šveicē, Zviedrijā, Nīderlandē un Kiprā

Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

4 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs medicīnā:
Baltijas un NVS valstu vidējam medicīnas un ārstniecības personālam piedāvā darbu Vācijā. No savas puses garantējam: oficiālo darba līgumu, sociālo apdrošināšanu, kvalifikācijas paaugstināšanu, darba algu 1700-5000 eiro/mēn. apmērā, dzīvošanas izdevumu kompensēšana. Ir iespēja apgūt vācu valodu. Vecuma kategorija – līdz 50 gadiem. Maksa par pakalpojumiem netiek iekasēta.
CV un diplomu kopijas vācu valodā lūdzam sūtīt uz e-pastu: anna@sangroup.lv

Vakances Vācijā, darbs medicīnā:
Kadru aģentūra piedāvā darbā iekārtošanas pakalpojumus vidējam medicīnas personālam Vācijā ar iespēju apgūt valodu un darba prasmes uz vietas no darba devēja puses. Apmācības laikā alga ir 1104 eiro/mēn., pēc to pabeigšanas – no 2000 eiro/mēn.
CV un diplomu kopijas vācu valodā sūtīt uz e-pastu: anna@sangroup.lv

Vakances Vācijā, darbs pavāram:
Piedāvājam darbu pavāram Vācijā. Alga-1200 eiro, bezmaksas ēdināšana un dzīvošana.
Tel. 67281031, 29100738

Vakances Vācijā, darbs pavāram:
Piedāvājam darbu oficiantiem un oficiantēm Vācijā. Alga-100 eiro, bezmaksas ēdināšana un dzīvošana
Tel. 67281031, 29100738

6 vakances Anglijā:

Vakances Anglijā (arī Vācijā un Kiprā), darbs noliktavās:
Piedāvājam darbu istabenēm, virtuves palīgiem, oficiantiem, pavāriem,uzkopšanas servisa darbiniekiem, Au Pair (palīdzēt ģimenē, pieskatīt bērnus) Lielbritānijā, Kiprā un Vācijā.
Kontakti par vakanci: dija@dija.lv , 67281031 , 29100738

Vakances Anglijā, darbs noliktavās:
Darbs noliktavās un fabrikās kuras pako visu priekš lielveikaliem samaksa 5.93gbp/h strādājot pa dienu un strādājot pa nakti 6.15gbp/h. dzīvošana tiek nodrošināta maksā 50 gbp nedēļā. transports uz darbu 5 gbp. Kā arī no Latvijas mēs organizējam mikroautobusu kas aizvedīs Jūs tieši līdz mājai kurā dzīvojat. Darba devējs ir Anglijas aģentūra, normālā darba nedēļā ir ap 40 st , bet gadās, ka vairāk un gadās arī ka mazāk. Dzīvošanas un darba apstākļi ir normāli. Angļu valoda nav obligāta prasība, bet vismaz daži vārdi būtu jāzina.
Sīkākai informacijai zvanīt pa tālruni 29821145

Vakances Anglijā, East Sussex, darbs noliktavās:
CARE STAFF, MUST SPEAK ENGLISH. WE ARE LOOKING FOR 2 LADIES, TO WORK IN A CARE HOME FOR ELDERLY PEOPLE SOME EXPERANCE IN CARE WOULD BE GOOD Rent £60 PER Week INCLUDING FOOD. Salary £6.20 PER HOUR TO START AND 36 hours per week. Length Of Contract: min 6 months. Starting Date ASAP. ENGLISH: Must speak English. We will find you Accommodation prior to your arrival, normal rates are between £50/80 per week (we will try to find the cheapest for you). Additional Information: Please bring passport. Please bring bedding. Our bi-lingual staff will help you with all paperwork and opening bank accounts.
If you are interested in this position and require further information, please contact our HR Department at ASAP Recruitment (SW) Ltd on 01278 422600. Alternatively please forward your CV to: jobs@asapcareers.co.uk.

Vakances Anglijā, darbs pārtikas nozarē:
Lielbritanija registrets uznemums, steidzami mekle 10 cilvekus, kuri velas un ir gatavi steidzami izbraukt, darbam, lielakaja galas parstrades uznemuma Anglija. Darbs uz linijam, noliktava, cepshanas cehos. Darba samaksa 6.08 marcinas stunda stunda, 40-60 stundas nedela. Darbs oficials, visi nodokli tiek maksati. Ka ari palidzam atvert bankas kontus, un nokartot visas nepiecieshamas formalitates. Nekadas priekshapmaksas par darba iekartoshanu netiek prasitas, sakuma jabut naudaj tikaj par iri. Ar transportu lidz darba vietaj nodroshinam.
Pieteikumus sutit uz e-pastu: stafflinegroup@gmail.com

Vakances Anglijā, Bristol, darbs medicīnā:
Meklējam medmāsu kas vēlas strādāt Anglijā un ir reģistrējusies NMC.
Vēlamies, lai viņai ir pieredze demences aprūpes jomā. Mums ir divas aprūpes mājas kurās ir 62 gultas kopā. Vienā aprūpes mājā ir 26 gultas ar veco ļaužu aprūpi.Otrā aprūpes mājā ir 36 gultas vienība, kas ir demences aprūpei. Mums ir vakance demences aprūpes mājā uz doto brīdi. Kandidātei ir jārunā labi angliski un ir jāreģestrējas Anglijas NMC. Alga ir no £ 25,000 līdz £31.000 gadā atkarībā no tā, cik stundas ir noslēguši līgumā. Mums pašlaik ir pieejamas 64 stundas nedēļā.
Mēs varam palīdzē ar dzīvesvietas atrašanu. Parasti īres likmes Anglijā ir no £50/80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko Jums). Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un bankas kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakanci prasiet sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa Tel 0127 8422 600 vai sūtiet savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk

Vakances Anglijā, Taunton, darbs šuvējai:
Mēs meklējam pieredzējušu šuvēju kurai ir laba pieredze kāzu kleitu šūšanā. Būtu ļoti labi, ja kandidāte nosūtītu arī dažas fotogrāfijas ar viņas darbiem. Darbs ir draudzīgā koletktīvā. Darba samaksa : £ 7,00 stundā un 40 stundas nedēļā. Angļu valoda sarunvalodas līmenī.
Mēs varam palīdzē ar dzīvesvietas atrašanu. Parasti īres likmes Anglijā ir no £50/80 nedēļā (mēs centīsimies atrast lētāko Jums). Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un bankas kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakanci prasiet sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa Tel 0127 8422 600 vai sūtiet savu CV uz: jobs@asapcareers.co.uk

1 vakance Zviedrijā:

Vakances Zviedrijā, darbs IT sfērā:
Senior Linux Kernel Developers for the MIB team at Sony Ericsson in Lund, Sweden. This is the troubleshooting department at Sony Ericsson, and they now need to top up their team with some extremely good Senior Linux Kernel Developers. They are technically very skilled and take care of the most challenging functionality, tasks and bugs. Here you work with embedded systems, troubleshooting, debugging and product optimization. The work is performed in teams so team members need to be open minded and able to communicate both internal and external. In addition he/she needs to be willing to invest time and effort in the assignment. Requested competence: Expert in embedded software development; Experience in working with HW development and/or low level systems; Real time programming; Assembler programming (ARM); C/C++ programming on an expert level; Deep Linux, Unix and/or Posix knowledge; Android (at least basic understanding); Java (at least basic knowledge).
Further, candidates for this position preferably should have a true knowledge about the demands and (resource) limitations that comes with built-in systems, e.g. real time constraints, memory constraints, power save and performance tuning etc. In addition, candidates should have good skills regarding race conditions, mutex, locks etc.
Start: within 2-6 weeks, or when your current contract allows.
Duration: 12-24 months, with a high probability for extensions.
Extent: Full-time, 40h/week. Paid overtime can be requested by the customer.
Compensation: Starting at 4500 US$ net for the right candidate. 25 paid vacation days/year. Company work insurance. Health insurance. Life insurance. Pension savings.
Please send your application or inquiries to mib@telescopesoftware.se.

1 vakance Šveicē:

Vakances Šveicē, darbs medicīnā:
Kadru aģentūra piedāvā darbā iekārtošanas pakalpojumus vidējam medicīnas personālam Šveicē. Nepieciešamas vācu valodas zināšanas iesācēja līmenī. Oficiālais darba līgums, sociālā nodrošināšana, darba alga no 3200 eiro/mēn. Maksa par pakalpojumiem netiek iekasēta.
CV un diplomu kopijas vācu valodā sūtīt uz e-pastu: anna@sangroup.lv

1 vakance Nīderlandē:

Vakances Nīderlandē (Holandē), darbs lauksaimniecībā:
Darbs Holandē. Steidzami vajadzīgas divas sievietes (18-40g) pie puķu sīpolu pakošanas. Darba alga 8.65 eiro/h bruto. Dzīvesvieta piemeklēta. Darba līgums – sociālās garantijas; Darba uzsākšana 21.11.11. Kandidātam pašam jāsedz ceļa izdevumi ~ 81.00LS (ar ECOLINES autobusu 19.11.11).
Lai pieteiktos, zvaniet pa zemāk norādīto tālruņa nummuru. +37120474162 , epasts: informacija.holland@inbox.lv

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiļetes un lēlākie lidojumi uz ārzemēm.