Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Vācijā, Anglijā, Norvēģijā, Kanādā, un Francijā


Jaunākās vakances ārzemēs, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt kontaktiem, kas norādīti pie konkrētās vakances!

7 vakances Anglijā:

Vakance Anglijā, darbs automazgātuvēs:
Steidzami, vajadziigi straadneiki Anglijaa automazgaatuvees – dazhaadaas pilseetaas, pie Birminghemas,Yorkas,Liverpules u.t.t.
Par vakanci zvaniet vai rakstiet no uk 07425671325 no LV 00447425671325

Vakance Anglijā, Londonā, darbs tīrīšanā:
Darbs ir higiēnas uzņēmumā. Darba pienākumi – industriālā tīrīšana. Iepriekšēja pieredze tiks ņemta vērā, bet iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Visa apmācība un vajadzīgais treniņš tiks dots. Angļu valodas zināšanas būtu ieteicamas sapratnes līmenī.
Darba piedāvājums Londona (Park Royal). Sakarā ar jaunu līguma noslēgšanu meklējam jaunus strādāt gribošus cilvēkus vecumā no 18 gadiem. Sludinājuma piedāvājums ir tiem cilvēkiem, kas dzīvo šinī apkārtnē un vēlas palielināt ienākumus. Darba dienas ir viena diena nedēļā – svētdienā, 12 stundas dienā. Samaksa ir 7,89 angļu mārciņas stundā. Darbs ir patstāvīgs. Uzņēmums noalgo tieši, neizmantojot darbā iekārtošanas aģentūru pakalpojumus.
CV vai aprakstu par sevi un kontakttālruni sūtī: Angļu, Krievu Latviešu valodās uz: JanisBulavs@partnersinhygiene.co.uk

Vakance Anglijā, Kent, darbs pakotājiem:
Saistībā ar uzņēmuma paplašināšanos Pro-Force ASAP meklē augļu pakotājus Kent, Chartham.
Jums: Jādzīvo Kent apgabalā, vai arī jābūt gataviem pārvākties; Jābūt gataviem strādāt ilgas un mainīgas darba stundas; Jābūt veseliem, stipriem, spēcīgiem, bez atkarībām; Jābūt MINIMĀLĀM angļu valodas zināšanām; Savs transports ir priekšrocība; Pieredze līdzīgā amatā – lieliska priekšrocība
Mēs: Nodrošinam transportu Margate-Ramsgate-Canterbury-Chartham; Diemžēl nevaram nodrošināt dzīvesvietas karavānās saistībā ar lielo darbinieku pieplūdumu; Maksājam 5,95 h, 6.00 overtime (kā zināms ar oktobri viss mainās); Apsolam godīgu attieksmi pret ikvienu, ja darbs tiek padarīts atbilstoši prasībām.
Lai pieteiktos, sazinieties ar mums 00441227733880/00441843299266, vai reģistrējieties mūsu ofisos Chartham (CT4 7PE), vai Margate (CT9 2PN).

Vakances Anglijā, Londonā, darbs viesnīcā:
Piedaavaaju darbu Londonaa-Waterloo 4* viesniicaa istabinas tiiriit.
Ja ir interese zvaniet: 07868262198 Baiba

Vakance Anglijā, Mančesterā, darbs kurjeriem:
Piedava darbu Manchestera,UK! Steidzigi mekle stradigus, jaukus un atsaucigus cilvekus.kurjera darbs. darbs saistits ar bukletu iznesashanu. Ludzu neatbild cilveki ar kaitigiem ieradumiem. Vēlamas autovadītāja tiesības.
Ludzu tikai zvanit vai rakstit sms! tel.nr. 07423377500

Vakance Anglijā, darbs piegādātājam:
Meklēju patstāvīgu lietoto apģērbu piegādātāju un sadarbības partneri Anglijā. Interesē tikai augstvērtīgs apģērbs jeb krēms.
Gaidu Jūsu piedāvājumu uz epastu cream_extra@inbox.lv

Vakance Anglijā, darbs meistariem:
Vajadzīgi 2 kurpju meistari, kam ir pieredze ar kāju pēdas mašīnu un 2- adatu mašīnu. Jāstrādā ar ” bouncy castles ” , tās ir izgatavotas no plastmasas materiāla un ir ļoti lielos gabalos, tāpēc mašīnistam ir jābūt labi fiziski sagatavotam, lai pārvietotu šos lielos materiālus. Alga – £7 poundi stundā.. Kandidātam jābūt kurpnieka pieredzei. Mūsu personāls palīdzēs Jums ar visu dokumentu nokārtošanu un bankas kontu atvēršanu. MĒS PAR DARBA IEKĀRTOŠANU SAMAKSU NEŅEMAM.
Ja Jums ir interese par šo vakanci prasiet sīkāku informāciju mūsu personālam ASAP Recruitment (SW) Ltd pa Tel 0127 8422 600 vai sūtiet savu CV uz :jobs@asapcareers.co.uk

2 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs medicīnā:
“Ambulanter Pflegedienst Giessen GmbH” meklē medmāsas darbam Vācijā. Prasības no kandidātiem:
Diploms-profesionālā kvalifikācija” māsa”,Bakalaurs nav obligats; Latvijas Republikas Ārstnicības personu reģistrs; Vācu valodas zināšanas; Perfekta krievu valoda; Autovadītaja apliecība.
Mēs piedāvājam labi apmaksātu darbu, veselības apdrošināšanu,iespēju apmeklēt valodu kursus,palīdzēsim ar dzīvesvietas atrašanu Vācijā un dokumentu noformēšanu. Mēs priecāsimies atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem.
Visa sīkāka informācija pa tālruni- +4917610302415(saprotam tikai krievu un vācu valodā), vai sūtiet savu CV un motivācijas vēstuli uz norādīto e-mail:pflegedienst24@hotmail.de

Vakances Vācijā, dažādi amati:
Срочно нужны работники в Германии на холодное предприятие! требование быть гражданином ЕС и минимальное знание немецкого языка!
подробная информация по тел. +4917610312928

1 vakance Norvēģijā:

Vakances Norvēģijā, darbs būvniecībā:
Drabs Norvegija dazadi celtniecibas darbi,laba apmaksa socialas garantijas. Pec parrunam iespejama tuliteja izbrauksana
Par vakanci zvanit 004790050017, runat angliski.

1 vakance Francijā:

Vakances Francijā, darbs skaistumkopšanā:
Jaunatverta skaistumkopsanas salona Francijas Dienvidos tiek piedavats darbs divam sievietem, kuram ir iemenas un zinasanas ( sertifikats ) – nagu, skropstu pieaudzesana, idealakais variants, kosmetaloges ar papildus augstak minetajam zinasanam. Anglu valodas zinasanas – obligatas, francu valodas zinasanas, tiks uzskatits par plusu. Velamais vecums 20-35 gadiem. Dzivosana un edinasana tiek nodrosinata.
Sikakai informacijai rakstit uz in_france@inbox.lv

1 vakance Kanādā:

Vakance Kanādā, darbs energoapgādē:
The company in Canada, Alberta is looking for Power Lineman – electricity production and transmission.
Experience: 5 years or more. Specific Skills: Install, repair and maintain electrical distribution and transmissions systems, Erect and maintain poles, towers and guy wires, Adhere to safety practices and procedures. Work: Outdoors, at heights. Transportation: Valid driver`s licence. Salary: $41. 62 hourly, for 40.00 Hours per week, Medical Benefits, Dental Benefits, Disability Benefits, Life Insurance Benefits, Pension Plan Benefits, Vision Care Benefits.
Lidojumu Riga-Edmontona/Calgary apmaksa darba devejs, kaa ari darbiniekam tiek kartota darba atlauja.
CV anglu valoda ludzu sutit uz e-pastu: gunta_soncika@yahoo.com

Krāpniecības brīdinājums!

Informācija iesūtīta anonīmi: Velos visus bridinat ,Cilveks ar e-pasta atdresi : dunbara@inbox.lv uzdodass ari par Klaudiju Ozolu, Kristini Ozolu, istaja varda Kristine Valtere nodarbojas ar krapsanu un jau ir apkrapusi daudz cilveku taapec uzmanieties un neuzkerieties!

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lētos lidojumus uz darbavietu ārzemēs meklē portālā Superbiletes.lv – aviobiletes.