Darbs ārzemēs – jaunākās vakances Anglijā, Holandē, Zviedrijā, Kiprā un Grieķijā

Jaunākās vakances, kuras iesūtījuši darba devēji caur darbsārzemēs.lv – lai sazinātos par konkrētu vakanci, lūdzam rakstīt vai zvanīt pa zemāk norādītajiem kontaktiem!

1 vakance Norvēģijā:

Vakances Norvēģijā, darbs būvniecībā:
Aicina darbā projektu vadītāja asistentu. Mēs piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā un stabilu atalgojumu ar iespēju pilnveidot profesionālās iemaņas. Prasības kandidātam:
– teicamas norvēģu valodas zināšanas;
– pārzināt būvniecības procesu.
Pieteikums un CV jāsūta uz e-pastu: birojs@tivobuve.lv

3 vakances Anglijā:

Vakance Anglijā, Londonā, darbs auklītei:
Krievu gimene dzivojosa Londona mekle miilu, beernu aukliiti, bez kaitiigiem ieradumiem (veelams ar augstaako pedagogisko izgliitiibu) gimenee ir divi puikas (triis un gadu veci). Pienaakumos ietilpst: beernu pieskatiisana, eest gatavosana un maajas uzkopsana vienreiz nedeelaa. Darbs 6 dienas nedeelaa, sveetdiena ir briiva. Lielaakais puika apmeklee beernu daarzu cetras reizes nedeelaa. Vajadziiga aukliite maija beigaas. 800GBP/menesii.
Informācija par vakanci: +447515744168, e-pasts: marina.matyushok@yahoo.com

Vakances Anglijā, Londonā, dažādi amati:
WORK IN LONDON, LOTS OF VACANCIES, SALARY PAID WEEKLY.
CALL CALIBRE ON 0207 8392233 OR E-MAIL: dace@calibreinternational.co.uk

Vakances Anglijā, darbs noliktavā:
Ir brivas vietas darbam noliktavā.
Vairāk informācijas pa tālruni: 26850440.

2 vakances Zviedrijā:

Vakances Zviedrijā, darbs apkopējām:
Zviedrijā, ļoti skaistā kūrortā, uz vasaras sezonu vajadzīgas apkopējas. Darba uzsākšana 20. jūnijs līdz augusta beigām. Prasības: laba angļu sarunvaloda un jāprot nedaudz zviedriski, B kat. autovadītāja apliecība, prasme strādāt ātri un kvalitatīvi. Vēlama pieredze apkopējas darbā. Piedāvājam: Labu atalgojumu un apmaksātu dzīves vietu.
Lūdzu sūtīt CV un/vai vēstuli uz vakances@srcleaningservices.lv

Vakances Zviedrijā, darbs pārstāvim:
Latvijas metālapstrādes uzņēmums piedāvā darbu Zviedrijā dzīvojošam aktīvam cilvēkam. Darba pienākumi – jaunu klientu piesaistīšana, būvniecības objektu monitorings, uzņēmuma prezentēšana potenciālajiem klientiem.
Pieteikumus lūdzam sūtīt uz e-pastu: vms@vms.lv

1 vakance Holandē:

Vakances Holandē un Vācijā, darbs gaļas apstrādē:
Требуются работники в немецкую компанию по обработке сырых мясных изделий (разделка, фасовка, конвейер). Официальные трудовые отношения, бесплатное обучение, оплата ОТ 7,5евро/час, по сменам (1 смена-9часов), обеспечиваем жильём 200евро/мес. Требование: владение немецким языком на минимальном уровне.
Vairāk informācija pa tālruņiem: 27722016, 27722024 (9:00-17:00), e-pasts: schneuing@inbox.lv

4 vakances Vācijā:

Vakances Vācijā, darbs viesnīcā dažādos amatos:
Darbs TIKAI slēdzot Darba līgumu, slimiibas kasses apdroshinaashanu un bankas konta atveershanu. Visaas formalitaatees tiek dota paliidziiba.

– Aicinām darbā meitenes bārmenes / viesmīles vakancei, darbs vakaros.
Prasības: angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, vācu valoda; būt atvērtai, komunikablai, ar pozitīvu skatu uz dzīvi; ar vai bez pieredzes viesmīles amatā (pieredze nav obligāta, tiks izskatītas visas kandidatūras); vecums – 18 – 35 gadi.

– Aicinām darbā atbildīgu un ar lielām darba spējām apveltītu apkopēju ar atbilstošu darba pieredzi. Jāuzkopj sporta zāle, trenažieru zāle, ģērbtuves, biroji, viesnīca, WC, vestibils un koridori. Informējam, ka darba apjoms ir LIELS.

– Steidzami vajadziga istabene. Meklejam energisku, stradat gribosu istabeni mainu darbam.
Nepieciesama iespriekseja pieredze. Piedavam konkurejosu atalgojumu, izaugsmes iespejas.

CV luudzu uz e-pastu: lancy@tvnet.lv , vai skatīt mājas lapu http://www.sportschule-bitburg.de

Vakances Vācijā un Austrijā, dažādos amatos:
Sākot ar 2011. gada 1. maiju, tika atvērts darba tirgus ar Vāciju. Esi pirmais, kurš šo iespēju izmanto.
Ienāc www.zevinvestment.com, piesakies valodu apmācībai un pēc 3 mēnešiem mēs Tevi iekārtosim darbā Tev tīkamā un atbilstošā profesijā, jo mēs esam labākā Tavas nākotnes investīcija.

Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Lētus lidojumus uz ārzemēm meklē šeit: Aviobiļetes.