Gatavojoties doties uz ārzemēm, vai jau tur strādājot, Tev noteikti aktuāls ir jautājums: kā uz turieni pēc iespējas lētāk nokļūt? Kā lētāk aizlidot no Latvijas uz Vāciju? Kā vislētāk tikt atpakaļ no Vācijas uz Latviju?
Ja ar internetu un tūrisma industriju esi uz “Jūs”, tad mēs palīdzēsim ar padomu!

Lētās aviobiļetes
Vispopulārākais un ātrākais veids, kā strādājošam cilvēkam ceļot uz darbu un mājām, ir lētās aviokompānijas. Kopš EasyJet aiziešanas no Latvijas, pie mums reālākais variants ir palicis Ryanair. Un ar to pilnīgi pietiek! Jo Ryanair katru nedēļu izziņo savu cenu pazeminšanas akcijas, piemēram, šodien un rīt ir iespējams iegādāties aviobiļetes par vienu santīmu!

Piemēram, šodien var nopirkt aviobiļetes uz Zviedriju par 1 santīmu:
Aviobiļetes

Padomi
– Lētās aviobiļetes vēlams iepirkt jau laikus – mēnesi vai divus trīs mēnešus pirms plānotā lidojuma. Tādējādi uz Vāciju vari aizlidot par 3 latiem, piemēram, līdz Disseldorfai vai Brēmenei un tālāk doties ar vilcienu (~20 eiro) vai turienes paziņām.
– Aviobiļetes jāpērk internetā. Ja Tev nav interneta, vai nemāki biļetes atrast, palūdz kādam draugam vai ģimenes loceklim. Tādā veidā ietaupīsi tūrisma biroju komisijas maksas un lielos uzcenojumus!
– Ja biļete pirkta internetā, mūsdienās pilnīgi pietiek ar izprintētu atbildes e-pastu, kas pienāk pēc biļešu pirkšanas. Vairs pēc īstām papīra aviobiļetēm nav jādodas uz lidostu vai vēl kaut kurieni! Ar izprintēto papīru dodies uz lidostu, pirms tam “iečekojoties” lidojumam internetā vai to izdarot lidostā uz vietas (lidostā par to var būt papildus samaksa, atkarībā no aviokompānijas).

Apskaties mūsu partneru lapu Superbiļetes.lv – lētas aviobiļetes, tajā regulāri tiek publicēti lēto aviobiļešu piedāvājumi!