Nesen saņēmām e-pastu no kāda mūsu lasītāja, kas tā arī pajautāja “Vai mēs esam kārtējie krāpnieki?”. Nē, šis ir bezmaksas sludinājumu serviss kurā ļaujam publicēt vakances jebkuram, gan privātajiem, gan firmām. Diemžēl, te pamanās iekļūt arī krāpnieki, jo sludinājuma patiesos nodomus nav spējīgs pārbaudīt neviens.

Zelta likums:
Nekad nevienam nepārskaitiet naudu pirms neesat ieradies jaunajā darba vietā! Ja kāds “darba devējs” jums pieprasa priekšapmaksu par darbā iekārtošanu vai dzīvokli ārzemēs, tā ir droša pazīme, ka tiksiet “apjāts”! Aiztaupiet nervus un naudu, lūdzu neesiet naivi, pagrieziet tādam tipam muguru.

Mēs regulāri sniedzam informāciju policijai par krāpnieku IP adresēm un viņu iesniegtajiem sludinājumiem, un daži jau ir veiksmīgi noķerti!

Krāpnieki ārzemju darba piedāvājumos?
Jau pieminētais mūsu lasītājs atrakstīja, kā viņus, vairākus cilvēkus Anglijā, kāda darbā iekārtošanas firma atstāja uz ielas bez darba un mājvietas.

Tāpēc katru mūsu lasītāju lūdzam kārtīgi ievākt informāciju par jebkuru darbā iekārtošanas biroju vai personu (Latviešu vai ārzemju) – jo reizēm būsiet pārsteigti, cik daudz ar Google.lv vai Antireklama.lv var atrast informāciju par konkrētu aģentu!

Par mums
Mūsu portālu veido vairāki cilvēki, kas dažādos laikos ir bijuši strādāt dažādās ārzemju valstīs. Kopā mēs cenšamies rakstīt interesantus un noderīgus rakstus par darbu ārzemēs, tā meklēšanu, grūtībām un formalitātēm katrā valstī, un citām lietām, kas būtu jāzin katram pirms došanās prom. Tā kā darba priekšā vēl ir daudz, paliec ar mums un regulāri varēsi lasīt ko jaunu!

Ziņo par krāpniekiem!
Ja arī Tev, vai Tavam tuviniekam ir gadījies iekrist ātras naudas kārotāju lamatās, pastāsti par to pārējiem! Izmanto mūsu kontaktu formu, vai raksti atbildes vēstuli uz šo e-pastu, un iespējams tieši Tavs stāstījums palīdzēs citiem nākotnē izvairīties no liekām galvassāpēm svešumā.

Ja šādu neveiksmes stāstu būs pietiekami daudz, apsveram domu izveidot jaunu sadaļu, kurā publicēt negodīgo darba devēju melno sarakstu – viss ir Tavās rokās!