Darbs uz kruīzu kuģiem visā pasaulē! ASV, Eiropa, Florida

Vai vēlies strādāt uz peldošās pilsētas? Mums ir tavs sapņu darbs. Atlasām cilvēkus uz amerikāņu un eiropas kriīzu kuģiem.

Uz kruīzu kuģiem parasti ir nepieciešami: – restorāna / bāra darbinieki; – viesmīļi / viesmīles; – klāja un kajīšu stjuarti; – viesnīcu darbinieki; – veikalu pārdevēji; – dažādu kategoriju pavāri; – konditori un maiznieki; – skaistumkopšanas salona darbinieki (frizieri, kosmetologi, masieri); – sporta instruktori, treneri; – administratori; – kazino kasieri / dīleri; – medicīnas māsas.

Prasības kandidātam: Galvenās prasības darbam uz kruīzu kuģiem ir: zināt svešvalodas (angļu vai vācu valodu ) labā sarunvalodas līmenī. Tiek atlasīts viss apkalpojošais personāls.

Darba pienākumi: Līgumi tiek slēgti no 4 – 10 mēnešiem, ir iespēja tos pagarināt pēc paša vēlēšanās. Jums būs iespēja ceļot un nopelnīt naudu vienlaikus. Jūsu alga būs atkarīga no kruīza kompānijas kurā Jūs strādājat, kā arī no Jūsu amata. Katrā gadījumā Jūsu ieņēmumi būs aptuveni no 1000 – 2500 $ (un vairāk) mēnesī uz rokām. Atalgojumu nosaka darba devējs

Piedāvājam kandidātam: Bezmaksas dzīvošana un ēdināšana uz kuģiem. Darbs dinamiskā un starptautiskā kolektīvā ar karjeru izaugsmes iespējām un pievilcīgu atalgojuma sistēmu

Darba uzsākšanas datums: Pēc vienošanās.

Pieteikties darbam uz kruīzu kuģiem:
Ja esi ieinteresēts, droši zvani vai nāc uz biroju, kas atrodas Rīgā, Citadeles 2, 501.,kabinets.
E-pasts: office@sidc.lv
Tālrunis: 67320168

DarbsĀrzemēs.lv informē: Tā kā vakances ir ievietojuši dažādi cilvēki un firmas, aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt katru piedāvājumu nopietni, sevišķi gadījumos, ja tiek prasīta priekšapmaksa.

Cita noderīga informācija mūsu lapā:
Atpakaļ uz sākumlapu – darbs ārzemēs;
Dodoties prom pērciet lētākās biļetes uz ārzemēm;
Saņemiet jaunākās ārzemju vakances e-pastā;
Ja esat ārzemju darba firma, ievietojiet savu darba sludinājumu šeit bez maksas.  • Ārzemju darba sludinājumi un vakances katru nedēļu.

    Latvian LV Russian RU Ukrainian UK    Darbs Īrijā, Anglijā, Norvēģijā, Vācijā, Kanādā un citur!